Dilema (PS2 ar PC atnaujinimas) Ka pasirinkt ?

Dilema (PS2 ar PC atnaujinimas) Ka pasirinkt ?

Taigi pas man yra pagal dabartinius standartus jau gana senukas 800mhz duronas Šypsena aishku darbui filmams pazhiuret uzhtenka per akis bet va kartais idomu ir pazhaisti bet va kad nauju zhaidimu rekalavimai minimalus toli grazhu neprilygsta mano senuko galimybem Cha cha tai galvojau reiketu pasimti kita kompa bet va kashkaip pagalvojau jaigu noriu kartais pazhaisti tai gal imti koki PS2 ir nusisneshti gali kur nori ir DVD rodo ir pigiau apseitu man nei kita kompa imti, kaip jus manot vistiek ish senuko durono nelabai ka jau ishpausi ? Sheip yra teke zhaist su ps2 pora zhaidimu visai nieko bet va Joistikai tai Veee Veee Veee gerai sakykimim kokia lenktynes a dar koki ****eli zhaist nieko o teko bandyt medal of honor ant ps2 tai galiu pasakyt zhiurejau i kosmosa arba su nosim i zheme varinedavau Cha cha Cha cha niekaip valdyt normalei nesiseke nes priprates su klaviatura ir pele… gal ir prie ps2 yr kashkas panashaus kad lengviau visa ta problemas su fps zhaidimais ishprest ar reik mokintis su kvailu joistiku ? Beja dar klausimukas ar yra turguose ps2 tu piratiniu zhaidimu ? ir nete machiau galim ps2 zhaidimus parsisiust tai ar juos eitu irashyt i paprastus cd kad veiktu ant ps2 ? taigi laukiu nuomoniu ir atsakymu, thanks

Shiaip tokio kompo atnaujinimui paklotum apie 1k LT (kaip ir ant PS2)
Nes reiketu sakykim Athlon 2000+, Abit NF7, 2x Mushkin Green PC3200 256mb. Tad spresti tau, o manau pagrindinis koziris atnujint PC yra tai, kad PC yra daugiafunkcinis aparatas, netai kaip PS2. Jei rinktis konsole tai vienareikshmishkai rinkchiaus XBox, vienintele padori konsole…

Nu matai PC ash turiu ir jis ne naujausiem zhaidimam ir darbui man yra geras, ramu ssusidejes 512 , cdrw, dvd viskas yra, jai kompa pirkt su monitorium geru ir tt vel gi skaichiavaus ar vos ne 3000 isheina tai tada ash geriau jau notebooka pasiemu… O kuom xboxas pranashesnis ? Sheip speju pas mus problemos butu su xboxo zhaidaimais ne amerikoj gi gyvenam, gal ash klaidinga nuomone pasidariau kad pas mus LT dominuoja playstation, sheip sakau nesidomejau net ar yra piratiniu ps2 zhaidimu gal ir xboxu yra ?

O kam visa bloka pirkt, jei galima atnaujinti tik mano ankschiau ishvardintus kompnentus, ir vel galesi zhaist naujesnius zhaidimus Nekaltas (tik dar neparashei kokia pas tave vaizdo plokshte)

Jei reikia tik del zaidimu, tai pirk PS2. Visokius ten filmus ar po interneta pavaisciot galesi ir ant senolio. O zaidimu, tai tikrai rastum…Nekaltas

Pritariu. Jei ieskai 100% zaidimams, tai pirk PS2. PC neprilygsta nei vienai konsolei, bet reik pasiruost isleist grazaus $$$, kad turet kompa, ant kurio eitu naujausi zaidimai, ir but pasiruosus ji pastoviai atnaujint. PS2 jau kiek…? 3 metai? 4? O dar virsunej…

Ir dar vienas, didelis PS2 pliusas, tai, kad tikrai nesiskusi lag’u…Girtas

Na, nevisai… Jau beveik metai (nors gal ir daugiau, tiksliai nepamenu) kai pirma vieta jis yra uzhleides Xbox platformai Mirkt

na ps2 neblogas daiktas priklauso kokius geimus megsti as myliu begali simuliatorsius space litalkas ir strategas tai tikrai rinkchiausi pc bet jeiesi gonshchikas ir FF gerbejas tada beabejo ps2

nu kazinau ant ps2 zaidziu quake3 mortala ir takken 1quake3 grafika nustebino kaip ant pc bet waldymas tragiskas taken durnas ir grafika man liewa mortalas tik graziai kraujai taskosi Cha cha ir wiskas man grajai amt pc rulz

Vidiashke riva tnt 2 model 64 pro Cha cha Cha cha nu pamaschaiu kompa del zhaidimu atnaujint gal ir nelabai apsimoka bet visos konsoles nepatinka del to kad joistikai Veee Veee Veee Veee Veee jai man patinka kox CS tai kaip ash ji ant konsoles minkysiu bbz Cha cha

rinkis ps2. uz tokia suma nelabai koki upgreida padarysi, o ps2 tai zjb. juk tik idedi cd ir losi geimus Cha cha. geras dalykas, pas drauga losiau tai patiko .

Tachiau FPS zhaisti tai tikra tragedija Nekaltas Su joystickais neimanoma beveik valdyt veikejo Veee Nors tokiem geimam kaip NBA Live 2004 tai tinka Mirkt

del sito tai sutinku taciau yra ir tokiu geimu kuriu zaisti su pc nesamone kaip tekken dalys. an pc kazkada buvau uzsiemuliaves tai nesamoninga ten daryt kombinacijas visokias ir t.t. bet atsizvelgiant i tai kiek jis gali sau leisti pinigu an upgreido tai tikrai jau geriau ps2.

CD ar DVD?

Hmz nu pinigu ash galiu skirti man 1000-2000lt nelimitas Cha cha jai daryt upgreida tai darychiau rimta varianta sakau skaichiavau jai daryut norm su monitroium lcd ir kitais pribumbasais man kashkur 3000lt vistiek atseina o uzh tokia suma ash labaiu linkes imti notebooka !! ne stalini pc, darbui sakau dabar esamo pc man per akis bet va zhaidimai dazhniausiai patinka FPS o va su ju valdymu ant konsoliu trauma didele Pavargęs Pavargęs Pavargęs Pavargęs tai del to ir turiu nemazhai abejoniu Šypsena

bet tai ziurint kam tau reikia pc. jei zaidimam tai kam tau tas notebookas?o darbui kaip jau pats sakei tai ir esamo pc uztenka. nu aisku, cia tau spresti.

ir tie ir tie tinka Cha cha

Jei gera PC tai su LCD monitorium i tokius remus tikrai neitilptum, be jo - itilptum Nekaltas Nebent imtum dalis visishka piguva tokia kaip ECS ir pan Šypsena