Dieviskas skonis :)

Dieviskas skonis :slight_smile:

Apkepta ir grietineleje patroskinta lydeka Niam niam Girtas

Žliumbia…noriu

kad cia tos lydekos va Špyga tiek Juokiasi Juokiasi Juokiasi

A tai visa petelne turejau sukrauti Nekaltas isidejau tiek kiek suvalgysiu Niam niam Nes durne pries tai vistienos uzvalgiau Piktas

jeigu rybkos neribotas kiekis, tai nx tie ryziai isvis? Nekaltas Juokiasi Cha cha man tai cia laabai valdiskai. Kietas

ryziai Blogai

kokie bjaurus tie diedai, neitiksi ne vienam Blogaigal kas nori mane pavaisinti pietumis? Nekaltas

man pvz nedaeina, kaip kiti jei saslykus kepa, tai ir su ryziais butinai valgo, arba zuvi/mesa su bulvem/ryziais, duona, kitom nesamonem… toks skrudziskas variantas kazkoks, ar cia dar del kazkokiu priezasciu, as nesuvokiu kam taip daryt. Mirktir dar- kaip galima sriuba valgyti su duona? Nekaltas Cha cha Cha cha

Niekam cia ir nesiruosiu itikti Kietas dariau sau, o ne internautam Cha cha visada valgau zuvi, mesa su kazkokiu garnyru, gali buti ryziai, bulbos, grikiai Nekaltas Man taip skanu Gerai sriuba irgi valgau su duona Be be be tik saltibarscius su bulvem Cha cha

ryziai Gerai

pOvyduoliai…tie ,kurie negavo lydekos iš Žemynos Mirkt Juokiasi

Kolegei atnesiau pora gabaleliu, a ji zuvies nemegeja. Isejo namo apsipatenkinus, sake va taip paruosta galima pamegti zuvyte Gerai Niam niam Kolega irgi ragavo, sake nu liuks Gerai Tep kad as gera seimininke Apkabinimas o ir ryzius suvalge, ir neklause a kam cia tie ryziai Klasta

naktibledas™ | 10-14 13:57 man pvz nedaeina, kaip kiti jei saslykus kepa, tai ir su ryziais butinai valgo, arba zuvi/mesa su bulvem/ryziais, duona, kitom nesamonem… toks skrudziskas variantas kazkoks, ar cia dar del kazkokiu priezasciu, as nesuvokiu kam taip daryt. ir dar- kaip galima sriuba valgyti su duona? Toks vaizdas, kad specialiai trolini neva nesuvokdamas pacu populiariausiu maisto deriniu, kuriuos naudoja turbt 95% zmoniu. Kad sriuba be duonos valgytu tai isvis retas atvejis, na aisku duona karetais keicia kokios bulves. KAd mesa ar zuvi be garnyro valgytu irgi isskirtinai retas atvejis. Bet va naktibledas to neva nesupranta Cha cha

New Era, netrolinu, vat tuocnai nesuprantu. Cha cha Na OK, darzoviu, zalumynu, tai jo, bet kam prie kepsnio tos bulves? Ar ryziai prie zuvies? Nekaltas As geriau linkes daugiau zuvies ikalt pvz, arba antra karbonada. Cha cha Sriuba su duona- WTF? Kvankt? Nekaltas Nors as duona vieninteliu atveju vartoju, su lasiaku (sumustiniu nevalgau), nors ir be duonos buna lasiaka galiu valgyt tik su agurku, cesnaku t.t. Taip Cha cha

nakciau, o as va nesuprantu kaip mozana valgyti mesa be nieko, nu viena mesa Nekaltas nu dar su darzoves viskas Gerai a cia jokiu darzoviu nereikia, viska uzpildo ledekaite su padazu ir ryziu garnyras Girtas turejau ir naminiu pomidoru, bet net minties nebuvo ju pasipjaustyti, nes jie but buve ni v temu cia Nekaltas

Zemynai,respektc Geraiuz gan grazu pateikima leksteje.O del skonio,neparagavus patiekalo,sunku butu kazka sakyti.

Aciu Laimingas

tvirtai galima teigti, kad skanu Gerai