DIETA !!!!!!!!!!

DIETA !!!

labukas visiems, gal kam ir keista pasirodys bet nusprendziau laikytis dietos Šypsena bet va yra problema nezinau nei vieno recepto kaip tai daryti, gal kas zinote kokiu nors dietos receptu , ka ryte valgyti per piet vakarienei t.t. ACIUKAS Šypsena

Judėk daugiau ir viskas… Badavimas dar nieko prie gero neprivedė Šypsena

MANE KAD IR BADAVIMAS IKI BLOGO PRIVES< MAN PX, bet nors pasijusiu truputuka laimingas Cha cha

na siaip zinai kokia dieta pati geriausia? daug ir skaniai valgyti bet nepersivalgyti…
ir niekada nesedek jei gali stoveti.
niekada nestovek jei gali eiti
niekada neik jei gali begti.
niekada nevaziuok masina jei gali vaziuoti dviraciu
niekada nevaziuok liftu jei gali lipti laiptais.
niekada neliudek jei gali juoktis. (juokiantis gaminasi vitaminas C )
ir tt ir panŠypsena
sekmesŠypsena

Laimingas??? Kur tu čia laimę matai???

LABAI TAU PATINKA KAIP IS TAVES SAIPOSI ? A? Liūdnas

nesupratau kas cia is ko saiposi… o siaip dietos nereiketu laikytis del kituŠypsena kas cia per nesamones gyveni juk del saves

Išjunk caps lock’ą ir nerėk, o manai, kad dieta padės??? Manai pabaudausi pusmetį kokkį ir užteks??? Numestą svorį lengva priaugti, o visą gyvenimą badauti aš nenorėčiau Ne

VA mama tika isvire parukytu desreliu , padare salotu ir isvire bulviu…seniau suvalgydavau po kokias 3 ar 4 desreles tai dabar ysidejau viena desrele sauksciuka misraines ir viena bulve Liūdnas ZIAURU Liūdnas
PER KANCIAS Y LAIME Liūdnas

Nenusišnekėk garsiai… Blin nervina jau… Kokią laimę, manai neras dėl ko šaipytis, kai svorį numesi??? Jei jau leidai užsisėst ant sprando tai jau viskas nieko nebepadarysi… Yra du žmonių tipai: tie kurie šaiposi ir tie iš kurių šaiposi, tu savąjį tipą jau žinai…

geriausia yra sportuoti ir subalansuoti maistą, o ne badauti !!!ar laikytis kvailu dietu. ir beje maziau reika kreipti demesi i tuos kurie daug kalba, parodyk vieno pirsto kombinacija ir baigta.
isvaizda priziurek del saves o ne del kitu.

Teisingai Taip

• tai galioja tik vaikams ir paaugliams,o suauge ir visapusiskai subrende zmones i siuos du tipus neskirstomi.

Šitas bičiukas vaikas ir yra… Nebūtų vaikas neverktų čia atsisėdęs… O su tavo išsireiškimu aš pilnai sutinku suaugusiems neberūpi šaipytis, bet iki to dar dagyventi reikia Liežuvis

tuomet nesuprantu, kodel pats ji aiskiai priskyrei prie antrojo tipo Nekaltas (gal dar ir tu is to amziaus neisaugai Liežuvis m? ) taip ir kompleksa gali zmogui ivaryt Apakęs

anyway, Burunduk, dietos cia nieko nepakeis Ne reikia poziuri keisti ir viskas bus ciki Taip Gerai

Negi sunku pasinaudoti paieska?PiktasPiktas

http://www.banga.lt/admlt/sh.find?filter=83&pattern=dieta&sbm.
x=34&sbm.y=8

kad ir ka valgytum nepamirsk ir sportuoti TaipGerai

Nu jo badauti tai nelabai jau kaip ir smagu.