didziausi Žalgirio fanai

Kur buvęs, kur nebuvęs, pasireiškė Muzonas Juokiasi Gerai

Muzonas, nenusirisk iki vieno tokio klounu lygio, o tai visi SK su Linksmybės tapatins tave. Dovidavičius pats lieviausias teisėjas Lietuvoje Žalgirio atžvilgiu, tai nepasakok geriau pasakų, kad jis palaiko Žalgirį Kvankt?

kas juokingiausia, kad rytfaniai taipogi stumia ant kunigelio, kai sis komentuoja zalgirio ir ryto tarpusavio rungtynes… neva, ziauriai akivazidziai palaiko zalgiri, kad net koktu klausytis Cha chatas pats liecia ir dovidaviciu, tas tai isvis “zalgirio pakalikas” Juokiasio man visumoj px, nesiklausau as to komentavimo per rungtynes, jei atvirai, tai mazai ka ir tegirdziu, emocijos viska perspjauna… o kalbant apie teisejavima, tai dovidavicius daug lievu sprendimu i abi puses papila, taip kad ne vienai pusei nera ko reiksti pretenziju Šypsena

rhcpepper, prie jų kabinėjasi ne dėl to, kad jie palaiko rytą, o dėl to, kad anksčiau jie palaikė Žalgirį, tačiau pakeitė savo palaikomą komandą ir dabar yra nusistatę prieš Žalgirį. Todėl juos ir vadina išverstaskūriais.

Nėra jie nusistatę, ką čia nusišnekat Cha cha Žalgirį visi ir visada palaikė, nesvarbu, kad sergi ir už kita komanda. Žalgirio priešprieša, gal tik per ryto ir žalgirio rungtynes pasireiškia. Aš Šiaulių fanas, palaikau tiek Žalgirį, tiek rytą išskyrus kai lošia su Šiauliais. Atsigaukit su savo nesamonėm. Labas

rhcpepper > taigi sakei ryto nebepalaikai kaip Sireika išėjo Labas ar pamiršai jau Juokiasi Juokiasi

jus cia man proto nepiskit, ne tik man , bet ir tarp daugelio ryto fanu - pats nemegstamiausias teisejas - Dovydavicius, nes velniai zino, ka jis svilpia, kai losia Rytas-Zalgiris…Aisku nepadejo Dovydavicius tada per tas zymiasias buteliu apmetimo varzybas Kauno Halej, tai jau ir Zalgirio fanai ant jo stumia, bet siam teisejo saliskumo tikrai netruksta kaunieciu naudai( sakykit ka norit, bet jau taip yra…)O del Kunigelio, zmogus teisinga komanda sirgt pasirinkes, bet kiek zinau, jis palaiko ir Zalgiri, kai sis Europoj losia.

Nieko,gal praeis kazkiek laiko,pasirinks kita Gerai

“auksto” lygio komentarai, nera ka pridutrti… Blogai

nu proto guzas tas muzonas Gerai Juokiasi

Juokiasi Juokiasi muzonas, krepsinio liuc Piktas Gerai

shliuzas, nebepalaikau, kai lošia su Žalgiriu. O ne, kad visiškai nekęst pradėjau kaip daugelis Šypsena

Nevarykit ant muzono, jis SK antras po storo Gerai

>wisdom, man irgi idomus tie muzono komentarai Šypsenaps: idomu kokiu budu jis nustate, kad jono vainausko vadovaujama komanda yra “teisinga” Cha cha

Misko brolio analogija truputi kreiva. Zinant komandu pasiekimus ir varda, tiksliau butu sakyti, kad “zaidei” su mergaitem, o dabar vel pradejai zaisti su zaislinem masinytem Užsispyręs Juokiasi Taip sakant, vieni bresta, o kiti vaikeja Cha cha

jo, dovidavicius taip uz zalgiri svilpe, kad nevezis vos nelaimejo Cha cha jei ne dovidavicius tai butu sakes zalgiriui, istempe varzybas Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha ane muzonai?