Didziausi pazorai

Didziausi pazorai

Tai va…Manau, kad nei vienas nera is musu tobulas ir kiekvienas esame patyre kazka tokio ka prisimine pasakome:YUUU!!!Kanda O po to labai greitai tai bandome pamirstiŠypsena Tai va zmones bukit malionus ir pasidalinkit tuo, kas vercia ar kada nors verte jus raudonuoti Tūsas
Niu va as pasidalinsiu savo bakalaurinio gyvenimo pradzios pasiekimais Mirkt ta diena buvo mano pirmasis grupes susitikimas ir as kaip visad velavau ir griudama begau i univera. Ziuriu pries akis tikslas: tas kabinetas kur reikiaNekaltas Ipuolu isdegusi akis(itartina tai kad be manes susitikime dalyvauja tik 3zmogai), profesore pasakoja apie sunku ir sudetinga pirmakursiu gyvenimaTaipPo kokiu 10min suvokiu, kad ipuoleu ne i ta auditorija ir sedziu tarp pirmakursiu magistrantu Liežuvis Tai va: lauke gedingas prisipazinimas, kad ne ten sedziu ir kad esu siaip zalia pirmakurse jau pusvalandi pavelavusi i grupes susitikima Juokiasi:sPiktas

NekaltasCha cha

kita karta tarp doktorantu taikykisMirkt

susipazhint nori?

tai ji su magistrantais susipazinoCha cha

em… man ce siule tarp doktorantu isitrinti Juokiasi tai gal doktorantas boosi? Nekaltas

profesoriusCha cha

kad profesorius tej gerej Flirtas Tik va kazko visi tema primirso!! Apakęs Nejau ce tik man vis ne ten nueit tesigauna?.. Cha cha

cia i vieta manau pataikeiTaip pagydysim taveCha cha

Buvau kazhkada i mergu tulika pakliuves per klaidaŠypsenaIlindau, o zhiuriu ten mergu pilnaCha cha

Geraice geraz Šypsena vat as net savo pirmos klases pazoru niapamirstu Baisu nors sejp jie daba atrodo juokingi - nia tajp kajp tada Cha cha

O kur dar shulios laikai…

pas mane tu fazoru buve n… : tiek ir tiek ,net baisu prisiminti,oi…
net daabar nuraustu prisiminus ka nors tokio Tūsas uch…

gal tie pazorai turetu mus kajp nors uzgrudint ar ka? Cha cha niu jej ju tajp jau daznaj boona Šypsena seip taj visada net juose geraja puse izvelgt bandau Nekaltas

na geroji puuse kad linksmai pasijuokki sau adrenalino susikuri ir malonu prsiminti Šypsena nors aisku ne visada malonu,kartais net geda kai kam paziureti i akis
taip,tam tikra pramse grudina tai mus Mirkt

Tai ką, dabar pusę gyvenimo pasakoti reikės? BaisuNekaltasCha cha

Buratino didžiausias pozoras,tai,kad jo "daiktas" visa laik vienodai stovi…Cha cha

Cia irgi reiketu atsipalaiduoti, saulute Šypsena. Ot, padarei kazka ne taip Cha cha. Visi klystam Šypsena. Taisaisi ir miegaujiesi gyvenimu toliau Mirkt. Beje, kur tu studini? Šypsena

pazoraj gyraj, bez pazoru nigirajLiežuvisCha chaKietas ania?!Juokiasi

niu tejp as tau ir sakysiu savo pazorinimosi vieta Šypsena Cha cha Apakęs taj ajsku kad tokie dalykai is dalies duoda ir doze atsipalaidavimo Taip P o to sedi su draugais ir linxmai aptarineji kas kur ka prisidirbo Nekaltas aj dar viena gera prisimineu… Cha cha