devdas

devdas

Kazka girdejau, turetu buti grazus filmas, nes daug i ji investavo

Taigis… O jei dar indu grazuole vaidina, tai isvis kultinis filmas turetu but Cha cha

Skaiciau, kad tas filmas kinomanams ir muilo operu megejams. Taigi, brangieji kinomanai, gal ir verta uzsukti i si filmuka.Kietas

byta cia rasho kukliai, bet dar yra vieshi dienoraashciai Mirkt
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_diar
y_other/345180.715-=(1745674868

I dienorasti kur aprasyma imeciau tai tik vakar velokai (uoj jau siandien) baigiau. O taip norejosi miego, kad nutariau i banga nupastint ryte, bet ziuriu ramios.bites mane aplenke Juokiasi Beje aprasyma nupastinsiu, nes dienorashtis po keliu dienu bus “uzprivatintas”, tai info butu nebelabai prieinama Cha cha

[quote]byta rašė:
Beje aprasyma nupastinsiu, nes dienorashtis po keliu dienu bus “uzprivatintas”, tai info butu nebelabai prieinama Cha cha
[/quote]

ka reishkia "uzhprivatintas"?

Devdas - filmas meiles vergams

Daugybę kartų ekranizuota indiška meilės istorija vėl kino ekranuose. Beatodairiškos meilės pliūpsnis, apipintas gražuolių indžių šokiais ir dainomis, tęsis net tris valandas. Tolimos šalies tradicijos sudomins egzotikos mėgėjus, o meilės vergus - idealūs jausmai. Dar vienas akstinas verčiantis pasižiūrėti šį indų filmą, tai Miss Pasaulis tituluota gražuolė Aishwarya Rai, atliekanti Devdo (akt. Shahrukh Khan) mylimosios Paro vaidmenį. Tiems, kurių nežavi paminėti faktai, patarčiau pasirinkti kitą kino filmą, nes jau po valandos pradėsite žvilgčioti į laikrodį.

Tai ekranizuota 1917-ųjų metų Saratchandra Chatterjee novelė. Devdas - tai po dešimties metų advokatūros mokslų Anglijoje grįžęs į tėvynę Indiją jaunuolis. Visą šį laiką, nepamiršdama savo mylimojo, Paro degina amžinąją meilės ugnį. Devdui grįžus, emocijos ir perdėta romantika liejasi tarsi ašarų upės, kol pora nutaria susituokti. Tam prieštarauja turtingieji jaunuolio tėvai, kurie nenori, kad sūnus savo gyvenimą sietų su žemesniojo sluoksnio šeimos nare. Vestuvės negali įvykti. Dabar jau ašarų upės liejasi lyg buvusi romantika, o sugriuvusi meilė virsta pragariška neapykanta. Mylimųjų keliai išsiskiria, bet ar jų sielos sugebės atitrūkti viena nuo kitos?

"Brangiausias visų laikų indų filmas "Devdas" vertas dėmesio ir dėl ypač monumentalių bei turtingų filmavimo aikštelių. Kiekvienam herojui buvo pastatyti didžiuliai rūmai, atspindintys vieno ar kito herojaus padėtį visuomenėje, charakterį, nuotaikas. Devdui sukurti didingi Britų stiliaus amžiaus pradžios rūmai net su 180 kolonų bei dominuojančiomis dramblio kaulo ir žaliomis spalvomis. Paro skirti amžinąjį grožį simbolizuojantys rūmai: dominuojančios rausvos bei melsvos spalvos, galybė veidrodžių, atspindinčių jos grožį bei svajones, nuostabios skulptūros. Didžiausia ir, be abejonės, visoje indų kino istorijoje brangiausia filmavimo aikštelė yra auksiniai Kotha rūmai, pastatyti Mumbajaus mieste, aplink didžiulį ežerą. Filme šie rūmai žvelgia į Gango upę, kuri naktimis atspindi tūkstantines rūmų šviesas bei simbolizuoja gyvenimo blizgesį, kurį šie rūmai suteikia savo gyventojams." (GPI informacija)

Filmas tikrai būtų palikęs didesnį įspūdį, jei kino salėje būčiau sėdėjęs vienas, o rankose turėčiau distancinio valdymo pultelį, kuriuo galėčiau prasukinėti užsitęsusio veiksmo scenas. Tad jei Jūsų antroji pusė primygtinai reikalaus pasižiūrėti šį filmą, o jums 3 valandos romantikos ir indiškų dainų kelia siaubą, pasiūlykite išsinuomoti "Devdo" vaizdajuostę.

P.S. patarimas vaikinams į kino teatrą einantiems su jautrios širdies romantike: kišenėje pasiruoškite nosinaitę, nes jausmų protrūkiai tikrai liesis jums ant peties Mirkt

http://www.vaikinai.lt/cinema-movie.php?id=34
-=byta=-
Širdis

ka reishkia "uzhprivatintas"?

[/quote]

Shis dienorashchio irashas bus nebe viesas, o privatus Cha cha

Šiektiek Rai bio:

"AISHWARYA RAI – "Bollywoodo karalienė", gražiausia pasaulio moteris ir egzotiško indų filmo "Devdas" žvaigždė

Aishwarya Rai gimė tradicinėje pietų Indijos šeimoje. Dėl savo nuostabių žaliai žydrų akių ji buvo anksti pastebėta įvairių modelių agentūrų: nuo devintos klasės ji jau periodiškai kviečiama filmuotis garsiausių firmų produktų reklamose. Visa Indija ją jau paauglę pažinojo ir pamilo iš garsiosios Pepsi reklamos, kur Ash pasirodė skaisčiai žaliu sariu. Netrukus gražioji Aishwarya buvo pradėta kviesti filmuotis kine, tačiau ilgą laiką mergina pasiūlymus atmetinėjo. Ją domino architektūros studijos ir savo ateitį ji siejo su architektūra, o ne aktorės ar modelio karjera.
Visdėlto, po 1994-ųjų, kuomet Aishwarya Rai buvo tituluota Miss India, o netrukus ir Miss World, likimas pasisuko kita linkme. Jos nuostabus grožis ir žavesys pakerėjo ne tik Indiją, bet ir visą pasaulį. Šį kartą garsiausi indų režisieriai ją pradeda kviesti filmuotis savo filmuose. Tokiu būdu Ash nusifilmuoja tokiuose garsiuose indų filmuose kaip "Iruvar" (1997), " Aur Pyaar Ho Gaya" (1997), "Hum Dil De Chuke Sanam" (1999) bei "Hamara Dil Aapke Paas Hai" (2000). Už savo vaidmenis ji pelnė ne tik žiūrovų simpatijas, bet buvo puikiai įvertinta ir kritikų bei kino profesionalų.
Šiandien Aishwarya Rai yra geriausiai apmokama Bollywoodo aktorė. Kiekvienas jos pasisakymas, veiksmas ar nuotykis yra akylai sekamas Indijos ir visos Vidurinės Azijos žurnalistų. 2003 m. , kai Ash filmavimo metu dėl kaskadininkų aplaidumo patyrė kojos traumą, iš karto buvo sukeltas baisus sąmyšis dėl nesaugių filmavimo aikštelių Indijoje.
Aishwarya Rai ne tik mylima ir garbinama savo tautiečių tolimojoje Indijoje, bet sulaukia didižiulio dėmesio ir Vakaruose. Ji buvo pirmoji indų artistė, pasirodžiusi "Times" ir "Rolling Stone" žurnalų viršeliuose, bei pirmoji Indijos kino aktorė pakviesta būti Kanų kino festivalio žiuri nare. Jos įstabus grožis bei elegancija pakerėjo Kanus ir 2002 m., kuomet Ash į savo filmo premjerą atvyko dėvėdama ypač moterišką geltonai oranžinį siuvinėtą sarį.
Aishwarya Rai laisvai kalba anglų kalba bei Hindi, Kannada, Tamil ir Urdu dialektais.
Savo laisvalaikį Aishwarya Rai mielai leidžia bendraudama su žmonėmis bei klausydama muzikos. Ash apie save: "Aš esu paprasta moteris su savo paprastais rūpesčiais ir paprastomis mintimis."

GPI informacija

"AISHWARYA RAI APIE SAVE

Ir dabar, ir kai dar visai vaikas aš buvau tikra svajotoja. Iš vaikiškų svajonių susikurdavau savo pasaulį. Tuo pat metu buvau ne pagal amžių protingas vaikas. Man labiau patikdavo bendrauti su savo tetomis ir dėdėmis nei su bendraamžėmis puseserėmis. Ir visai ne todėl, kad norėjau būti labiau suaugusi, o tiesiog vyresnėje draugijoje geriau jaučiausi. Juolab, kad mano tėvai visuomet skatino atvirą bendravimą šeimoje. Mus keturis – tėvą, motiną, mane ir brolį sieja ypatingai artimas ryšys.
Buvau labai kalbus vaikas. Mano kalbos įgūdžiai buvo pastebimai geriau išsivystę nei bendraamžių. Vėliau, besimokydama vidurinėje mokykloje, pastebėjau, kad tiek mano draugai, klasiokai ir net vyresni moksleiviai mielai ateidavo pas mane pasikalbėti apie savo rūpesčius, problemas, nesėkmes.
Nuo vaikystės labai mėgstu muziką. Augau mamos taip mėgstamų senųjų Hindi dainų įtakoje, o vėliau pati mokiausi klasikinės indų Hindustani ir Carni muzikos.
Niekad nesidomėjau mada ir per daug dėmesio savo aprangai neskyriau. Jei proga reikalauja, aš tikrai su malonumu puošiuosi, bet kasdien rengiuosi labai paprastai. Man išties svarbu, kad drabužis būtų patogus ir malonus dėvėti. Ekstravagancija tikrai ne man.
Konkursas "Mis Pasaulis" man padėjo atrasti save. Kai laimėjau "Mis Indija" titulą, buvau vos devyniolikos, tik ką pabaigusi vidurinę. Tais pačiais metais daugiau nei mėnuo praleistas Sun Cityje tarp daugybės nepažįstamų žmonių, pareikalavo iš manęs daug pastangų. Aš stebėjau, kurie mano bruožai daro įspūdį aplinkiniams, kaip reikia bendrauti su žmonėmis, kaip į juos įsiklausyti. Net jei ir dabar atidžiau stebėtumėte mano kūno kalbą, pastebėtumėte, kad beveik visada vienas mano petys šiek tiek pakeltas. Tai reiškia, kad aš stengiuosi įsiklusyti į žmones ir į tai, kas vyksta aplinkui.
Aš tiesiog dievinu kiną. Man patinka filmuotis, branginu kiekvieną momentą kine. Kartais žmonės stebisi, kodėl aš atmetu pasiūlymus filmuotis vienam ar kitam projekte, bet aš mėgstu pabaigti savo darbus iki galo. Jei suvokiu, kad neįstengsiu per metus nusifilmuoti dvylikoje filmų, aš tiesiog jų atsisakau. Stengiuose per metus nusifilmuoti 4- 5 filmuose. Kai kurie žmonės, pasirašydami kontraktus penkeriems metams į priekį, tokiu būdu siekia užsistikrinti sau ateitį, bet man tai nėra aktualu. Aš jaučiuosi visiškai saugi ir savimi pasitikiu.
Aš patyriau tiek daug nuostabių dalykų gyvenime: studentiškas gyvenimas, pašėlusios vasaros stovyklos, modelio karjera, konkurso Mis Pasaulis blizgesys, o štai dabar – filmai… Svarbiausia – posityviai žvelgti į gyvenimą ir su džiaugsmu priimti tai, kas Jums atsitinka. Pasaulis yra nuostabus ir aš kaskart nepaliauju juo stebėtis."

GPI informacija

"Kostiumai
"Devdas" išsiskiria nuostabiais XX-jo amžiaus pradžios indiškais moterų ir vyrų kostiumais. Kostiumų dailininkai, siekdami sukurti kuo autentiškesnius ir įstabesnius kostiumus, daugybę laiko praleido Kalkutos muziejuose, bibliotekose, diskutuodami su režisieriumi, operatoriumi bei filmo dailininkais. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas tam, kad filmo kostiumai atspindėtų ne tik laikmetį, bet ir ypatingą filmo nuotaiką, spalvas.
Pagrindinės herojės Paro (vaid. Aishwarya Rai) apdarai buvo išskirtinis kostiumų dailininkų rūpestis. Visi jos sariai siekė net 8 - 9 m ilgį (standartinis saris yra 6 m ilgio) ir buvo iš anksto drapiruojami ant menekenų. Nors visi Aishwarya Rai herojės kostiumai buvo ruošiami iš anksto, kiekvieno jų drapiravimas filmavimo aikštelėje užtrukdavo dar mažiausiai 3 valandas. Nuostabūs rankomis siuvinėti sariai sukuria ypatingą indiškos prabangos ir moteriškumo atmosferą filme."

GPI informacija

p.s. Sian antra kart keliausiu i sita filma. Tik jau nebe vienas, o su drauge Laimingas Reiks daug PopCornu prisipirkt, kad neprailgtu laikas k.t. Mirkt

Mm.Ziurejau sy filma…ir deja nepatiko…NeNe per ilgas,per daug ishtemptas ir nznau…Na butu trumpesnis,gali ir nieko butu… Bet dabar mano nuomone tokia…Mirkt