Detonuoja auto

Detonuoja auto

Sveiki gal kas turit gera patarima ? Mano auto mono ipurskimas pradejo detonuoti ant benzo ir ant duju.Patikrinau degima viskas ciki, pakeiciau laidus , dangteli paskirstymo,isvaliau viska -niekas nepasikeite.Degima bandziau paankstinti- irgi nieko. Zodziu toj vietoje mano zinios baigesi tox jausmas kad kazkas ten elektronikoi knisa smegenis.Gal kas nors buvot susidure su tuo?

buvau susidures padariau viska ka galejau pas mane irgi detonuoja bet tik tada kai ishjungiu varikli ir padetonuoja o shiaip viskas chiki kai vaziuoju viskas ok ar ta turejei omenyje ? kad detonuoja po variklio ishjungimo ?

Taip kai gesinu varikli

nu pas mane dabar viskas tvarkoje su tuo detonavimu ne visa laika buna pastaruoju metu kokius 2 men viskas chici nes piluosi 95 o reiketu pilti 92 dabar dar truputi usipyles clean system nu ash manau kad gal chia nuo benzo koki pili

kai su dujomis vazineji visokiu ciudu atsitinka, svarbu kad nedetonuotu kai stovi ant laisvo begio pas man ir taip budavo

sujungimas o ka tu padarei kad nedetonuotu ?

Benzas tai 95 bet su dujom tai nesuprantu juk ju labai oktaninis skaicius tai is vis neturetu detonuoti.Be to detonuoja kai gesinu isilusi varikli,ant salto lyg ir nedetonavo.

Greiciausia priezastis- netinkamos zvakes. Per ‘karstos’. Elektrodas ikaista iki raudonumo ir uzdega net be kibirksties, todel variklis nenori uzgesti isjungus degima. Gali buti ir tai, kad priedegu daug. Jei visuomet- gal detonacijos daviklis mirsta…

Maciau yra dujiniu zvakiu"Brisk" Gal tas pabandyti ?

ka turturi omenyje priedegu daug kur jos kaupiasi ir ar galima pashalinti ?

nu pas mane tai benzas ant duju nevazineju

matai pas mane buvo MB190 su dujomis tai manau kad detonuodavo nes nepilnai sudegdavo dujos, kodel detonuoja ant benzo bijau ka ir pasakyti dar nusishnekesiu

siulau nebepilt dizeleus

Ant zvakes centrinio izoliatoriaus. Retai ant voztuvu dugneliu…

vo geras reikes rankas papurvinti

Jei degima galima ankstinti, tai is tikro reiketu velinti. Bet tai itakos turi labiausiai staigiai isibegejant- labai ‘kala’. Jei ne- nereikia judinti.
Kai nenori uzgesti- zvakiu kalte. Zigonams ka tik is gamyklos taip budavo- neuzsigesindavo, kol begio neimeti. Tiesa sakant, veliau savaime susitvarkydavo, po kokiu 500 km.

xexe turiu patarima, nevazinek Lakunu plento duobemis ir viskas bus geraiCha cha