detale


detale

Gal kas netycia mate kurnors tokiu varliu, butent su tokia gumine tarpine? Jeika cia knauf As niekur ju nerandu. Galbut kas pasiulytu alternatyvu, bandau padaryt lubu garso izoliacija

kazkoks tai dviracio isradinejimas

Lietuviams kuo mandriau vadinas tuo ir geriau

Prie ko cia mandriau, yra technologija garso izoliacijai. Nei viena detale neturi tiesiogiai liestis prie betono, viskas lieciasi per tarpines.

Neteko tokio dalyko matyt, bet: kaip suprantu jis nuo paprasto skiriasi tik ta gumine tarpine? Reiskia tvirtinasi lygiai taip pat - diubeliais, ir reiskia kad jei jis kabes ore neprispaustas, tai rezultatas bus lygiai toks pat kaip paprasto. Neisuk diubeliu iki galo, bet itemk detales galus patempdamas juos zemyn, va ir viskas. Dar variantas pakist polistirolo.

va cia blake parasei nesamone, bent sailentbloku veikimo principa supranti ???

o tai kuo blogai tos guminės, ar kokios ten tarpinės, kur klijuoti po profiliu.? manau žyyyyyyyymiai pigiau būtų nei tokias su varlėm pirkinėt

Jo, šitos varlės skirtos tiems, kurie nei vieno krokodilo nėra per savo amžių prisukę. Vaizdas atrodo labai logiškas Niam niam , o iš tiesų tai ten tik kaina gerai užlenta Pinigai o naudos Ignoruoju

Knaufas raso kad teoriskai galima ir tas tarpines klijuot, bet tada garso vibracija persiduos per varzta i varle, to pasekoje i profili ir i gipso plokste. Paveikslelyje matosi kad varztas paislepia gumoje, gaunasi, kaip drylio parase, salenbloko efektas. Kompiuteriuose nuslopinti kieto disko vibracijai taippat naudojamos gumines tarpines, kurios stebetinai gerai atlieka savo darba, pats esu isbandes kelis kieto disko vibraciju slopinimo varijantus

gerai jei sukasi per tarpine, slopins garsa, bet jei cia toks pat krokodilas, tai jis islinks… ir nereik cia iskart iskraipyt mano niko, kam savo kulturos lygi taip viesai demonstruot…

nepyk blake, uz teisybe juk nepykstam Mirkt

As suklydau, ir tai pretekstas izeidinet? Nikas ne nuo blakes.

pilot@s | 06-11 16:56 Gal kas netycia mate kurnors tokiu varliu, butent su tokia gumine tarpine? Jeika cia knauf As niekur ju nerandu. Galbut kas pasiulytu alternatyvu, bandau padaryt lubu garso izoliacija usg grupe man rods gali pasiulit akustiniu lubu sistemas, gedimex tarkim. del tokiu krokodilu kaune gali paziuret lemoroj, serfe, mimetoj, kervitoj, santeroj, senukuose nesiurek nebus Šypsena