Depresija

Depresija

Kaijp suprastt kada tu sia liga sergi…?Liūdnas
Joosu nuomone…
Gal kas sergate…
Ka darote…tokiaijs atwejaijs…?Liūdnas
Liūdnas

siaip kiek as znn tai depresija liga kuria sergama labai ilgai ir jos gydimas gan sunkus…man pvz dabar yra tik siaip toks antpludis kur mes vadiname depresija bet tai netikra depresija…Nustebęskazkaip is vis nera noro ka nors daryt…viskas blogai ir nieko gero nematai…Nustebęs

kada zmogus serga sia liga, gali nustatyti tik gydytojasKietas

Taip

gerai kad cia daugiau moterishkiu liga

man irgi buna kada wiskas blogai ir nieko nenori

Tokiu temu kazhkur bangoj tikrai yra. ZHinau kad netgi buvo tema [man atrodo kad netgi shitam klube] su ishvardintais depresijos pozhymiais.

kas tau taip sake?

pauglyste…

as tai sau pasakau, bliamba… gi sitas kakas vistiek praeis jei nedabar tai veliau, jei galutinis rezultatas bus kad jis praeis, tai tegu praeina dabar! ir fsio Liežuvis

mhm…legva pasakyti praeis…Nekaltas…man pvz dabar miegot net neina…Mirkt

cia PAGIRIOS o ne depresija

maziau kavos reik gert Juokiasi

nesusirgusi…Ne

Juokiasinegeriu as jos…Liežuvis bet siaip iki pietu miegojauŠypsena

Man dazniawseij uzeijn…kaijp antploodis…Bet tada labaij ziawreij boon…werkiu ka as zin kiek walandoo…l.sunku nusiramninti…Atrodo wsio…
erra teijp boowe gal 4-5kartoos…LiūdnasPiktasKanda

niu man daznai pavasari buna. tada tesinori kimst sokolada, spoksot telika ir niekur neit is namu. nu bet praeina

Niuz požymiai: būna liūdna visą laiką ir be priežasties, negali atsikelti iš lovos, negali nieko daryti, visai nėra jėgų ir noro ką nors daryti. Ir kai tai trunka ilgesnį laiką (sakoma ilgiau kaip 2 savaites), tai reikia susirūpinti.

hmz… niu as lyg ir nesu sirgusi, nebent lengwa depresijos forma… bet mano wiena friende sirgo… uj, buwo bajsu… ji niekur nejdawo is namu, nakti nemiegodawo… werkdawo bent po kelis kartus i diena… budawo, kad atejnu pas ja, o ji ziuri i wiena taska ir nekrejpia i mane demesio… bet paskuj ji pradejo wajksciot pas psichologe… niu ir dabar lyg ir swejka jau yra…

Bet juk mes patys sita liga isprowokuojam! Reik maziau kreipt demesio i wisas nesekmes, netektis ir t.t. Juk gywenimas tesiasi ir bus dar wisko! Ir dziaugsmo, ir liudesio! =] Tad gywenkim linxmai ir tausokim sawo sweijkata, nebukim silpnawaliai! =]