Demesio salciai arteja ar jau turit pagalius?

Demesio salciai arteja ar jau turit pagalius?

Karocia chebra ar isigijote palkas nes kai prades salti ir eisit kur prisigere per kokia gudzai giriaBaisu ir usimanysit siktiTaip o bus juk salta tai kad S*udas prie sikynes neprisaltu ji reikia kas kiek laiko vis atidauzyti su kokiu nors pagaliuTaip Tai vosim roges ruoskit vasara… Jieskokit pagaliuCha chaCha chaCha cha

O tu turbut jau visa komplekta pasiruosei. Juokiasi JuokiasiJuokiasi

Mannelabai reikia kur as givenu ziemos nesaltosTaip Tik va tautieciam sugalvojau gera ideja duotiCha cha

Adavalis tu velniop

Tai jau tikrai.Ideja nebloga. Tik tautieciam gali nelabai patikt. Zjb kad as pagaliau su masina varinesiu.Tai man kaip ir nenado.Gal dar kokiu ideju turi?

abidy kazdyi celovek vrlt

Tai jau tikrai.Ideja nebloga. Tik tautieciam gali nelabai patikt. Zjb kad as pagaliau su masina varinesiu.Tai man kaip ir nenado.Gal dar kokiu ideju turi?

Ei vir.com o kai rudis prades vartus lauzti tai masinai siksi ar ka??? Geriau isigyk ir tu kokia beizbolkeJuokiasiTaip

Kai pradesiu masinoj sikt tai jokia beizbolke niekam nepades. Bus dujinis trecias pasaulinis.

Tai kai prikakosi savo bolide neatidarinek duruCha cha a tai dvoks paskui ant visa pasauliaTaipJuokiasi

na jus ir shikniai Juokiasi Juokiasi

VeeeVeee

Nu vo, jau ir abizajim, jei zmogus naudinga dalyka pasiulo, o dar ir ispeja apie pavojus. Negrazu sitaip Angelas

Butent butent as noriu tik geroTaipNagi kai prisals jum tada prisiminsit kad Razbainykas siule pagaly isigytiCha cha Cha cha

shikau ir tapshnojau Nekaltas

Kazkur buvo tema apie sikima ir tapsnojima tipo jegovai paaiskinta ka tai reiskiaCha chaCha chaCha cha

Turbut jau visi isigijoCha chaCha chaKietas

Ziurek razbiau kad tau ant naujako gryzus i Lietuva nereiktu paciam isigyti.Ignoruoju

Kam sneket o kam patylet
Juokiasi Man atrodo tos lazdos dar lenkijoje kur nors pusiaukeleje is manes skolinsiesJuokiasiJuokiasiJuokiasiTaipCha chaCha chaCha cha