DĖMESIO ! Naujametinės petardos!

DĖMESIO ! Naujametinės petardos!

Šiuos metus blaiviai sutikau - nė lašo į burną nepaėmiau. Skaniai pavalgiau. Žąsį keptą dorojau, teliką žiūrėjau, muzika ir koncertais džiaugiausi, biški šokau, po miestą daug važinėjau mašina, stebėjau kaip kiti Naujuosius sutinka. Daug fejerverkų… Čiut be akių nelikau - net negalvojau, kad jie tokie pavojingi nors leidau juos pagal visas instrukcijas ir taisykles.
Blemba, noriu jus visus rimtai įspėti, kad fejerverkai mirtinai pavojingi ir kelia rimtą pavojų.

O nutiko štai kas. Leidau raketas iš pilnai vandeniu užpildyto 2 litrų plastmasinio butelio. Su jom lyg ir viskas normaliai gavosi (visas 12 raketų paleidau po vieną į dausas). Paskiau perėjau prie tų zalpinių katiušų (po devynias ir daugiau tubų vienam rišuliuke). Jos ten įvairiausios buvo. Užkuriu fitilį ir greitai bėgu šalin. Jos šaudo į viršų ir paskui galingai sprogsta aukštai… Viena iš padegtų katiušų iškrėtė tokį fokusą - žiūriu, jos iššauti paketai sprogsta ne aukštai, o prie pat žemės!Vau!
Na, galvoju ką jie čia dar naujo sugalvojo? Paskui staiga, vienas po kito, galingi sprogimai man prie pat akių, nors stovėjau gal už 20 metrų nuo tos katiušinės petardos! Net nespėjau ir suvokti kas ten įvyko… Tik vėliau, atsigavęs nuo šoko, pamačiau ir supratau, kad ta katiuša nuo atatrankų saliutuojant pavirto ant šono ir tiesiai į mano pusę.
Bliam kaip džiaugiaus, kad akys sveikos liko… Po laiminga žvaigžde turbūt buvau gimęs. Stebėdamas kitų leidžiamus fejerverkus pastebėjau, kad ir kitiems dažnai parvirsta ant šono įvairios petardos, raketos, katiušos nuo atatrankų saliutuojantar pūstelįjus stipriam vėjo gūsiui, tik su mažiau rizikingom pasekmėm (šūviai daugiau į žemę ar ne į tą pusė, kur žmonės gausiai stovi.
Bet ne visiem turbūt taip sekasi šią Naujųjų naktį. Net per LTV Panoamą vakare parodė kaip leidžiama raketa parvirto ant šono su visu startiniu buteliu, berods, Katedros aikštėj ir nulėkė į žmones ir ten sprogo jų panosėje (bandė jie dar už mašinos slėptis). Brrr, košmaras tie fejerverkai, ypač kai juos leidžia tuo pačiu metu didelis būrys žmonių masinio susibūrimo vietose. Net nežinai iš už kurio kampo mirtis tave patykot gali šią Naujųjų Metų naktį.

Visada baisu man kai tas PETARDAS sprogdina. Viena karta esu buvusi Kaune prie miesto egles 12 valandai…Baisus KOŠMARAS…Baisus
Niekas manes niekada nenutemps i “toki maalonuma”. Tu Razrucha - mielasis, juk jau turetum buti isauges is tokio amziaus, kaip, kad vaikai Nauju laukia vien del BOMBEŠKIŲ sprogdinimo, nusipirktum geriau uz 24centus šaltos ugnies ir sau ramiai atcipūtęs supleškintum, kad ir kambaryje.

prisipirkai girtu katiusu, tai jos ir nuvirto ant sono… Nekaltas

puse valandos leidau. smaguuuuuuuuu

Na, aš turbūt dar vaikas dūšioj, nes tos petardos vis dar masina mane… Ax.
Šaltų ugnelių negavau, bet vis tik vieną ugnies fontaną tai sugebėjau įmerkt (įbest) Naujųjų Metų naktį į tortą šventinį… Ištirpdė tortą fontaniuks - skylutę man jam padarė… Ax.

RAKINU TEMA Labas

Petardos, ugneles grazu Klasta
Dar graziau, kai pagyvene vyrai zaidzia.
Razrucha, ar dar liko pas tave tu petardu?
Gal pasaudykim kada? Flirtas

Liko man dar tų petardų, bet aš jau dabar jų labai bijau…

ar petardu bijai ar nauju susitikimu?
Nekaltas

Petardų labiau bijau… Čiut be akių vos nelikau. O juk akių man dar prireiks… Patinka veizėti į paneles plikasNiam niam

Akys ir kitiems dalykams labai reikalingos. Cia su tavim sutinku.
Del petardu irgi. Nebesaudyk daugiau.
Man karta vaikigaliai po sijonu viena tokia mete. Gerai kad nedamete Klasta
Ir ju laime, kad greitai begioja Klasta

4 Kassandra.
Ojej koksai dabar žiaurus jaunimas! Ale kojas vis dar greitas turi. Baisu.
Šiaip tai su kelnėm reiktų eit mergom į tokius pasilinksminimus… Tuomet nekils pavojų po sijonais.
Va mes tai taip nedarom. Per Naujametį savas damas net pamaloninam, davesdami jas iki visiško orgazmo… Dar praeitus Metus sutinkant, vieningai šaudėme pirtelėj šampano buteliais į dziundzes damų. Iššautas kamštis geriau net už vibratorių atlieka darbą savo. Šiais metais damų nesulaukėm kažkodėl. Galbūt kad dziundės baisiai išsitampė…
O juk net visą dėžę atsitempėm šampano… Papyškinti norėjos BAISIAI.
Ax, neišdegė atrakcija madinga.

vyrai,pi.skit mane Labas