DEMESIO!!! Iki18 klubo nariams is Vilniaus!

Atsikelsi tu i ta mokykla, nesuk tu sau galvos. Pries prasidedant vargams pasilinksminsi bent zmoniskai Šypsena

na miela Pumka,fainulle labai netolerantiskas zmogus,net slykstu kaikuriu zinuciu skaityti…mes gyvenam draugiskai,ja ispejom nevaryk ant kitu,o jei zmogus isvadu nedaro tai baisu.Yra patarle kaip sauksi taip atsiliepsMirkt

Sulamita tik nereikai ironijos tokios…

Man net liudna del tu zodziu pasidare Liūdna Nustebęs

Nu jo,galima,as irgi i ta koncerta varau,tai jei ka susitiksim Cha cha

gal ir as dalyvausiuKietas

Dalyvauk! Dalyvauk!

nu as tai tingesiu iki vingio krustis tai kai pamatysit koncerte pati girciausia zmogu ir dar su litru snapso rankoj tai zinokit kad sutikot maneŠypsenaMirktCha chaLiežuvis

Mielai taip ir padaryciau, bet esu perdaug principinga ir kazkokios mazametes izeidinejama( ji izeide mano draugus, vadinas ir mane…) nesileisiuPiktas!

Nu Brooke,juk Fainulle laikui begant pasitaisys(i Šypsena puse)

as irgi taip manauMirkt

Nematau reikalo ironizuoti. Busiu isvaziavus, todel mazuciukas eis be manes. Kodel, du skirtingu lyciu zmones negali to vakaro praleisti linksmai? Tai, kad mes su mazuciuku pora, nereiskia, kad jis negali buti su kitom. Visiskai nieko blogo neatsitiks, jei jis rugsejo 1d. koncerte soks, kalbes, dainuos, na tiesio linksmai leis laika su kazkokia panele. Jei jis mane tikrai myli, bus istikimas.
Zinoma, as visko negaliu nuspresti, reikia tik ju abieju noro.

Demit neturiu nei bilieto nei noro ejt i ta koncertaNustebęs nepykit pasimatysim kada nors kita kart…

“Demit” Nebutu anelka Cha cha
o siap tai gaila, kad neiniNustebęs

Prasyciau is pirmosios zinutes istrinti mano koordinates…

Brooke ar Eric Or@ange galit pasakyt kelinta val ir kur susitinkam? Nes as einu irgi i ta koncerta, tik dar nzn su kuo ir pan. Jei susitarsiu jei parves tai gal susitiksiu su jumis.tik pasakykit tixliau kelinta ir kur? Šypsena

Magii,taigi pirmoj zinutej nurodyta,kad susitinkam 17 val. prie “Vingio” kinocentroCha cha

O kodel taip anksti susitinkam ? O gali parasyt tixliai kas eina?

Labai jegishka mintis bet norechiau paklausti ar rugpjuchio 30 dar galima bus isigyti bilietus ir ar nepervelu butu jei ash praneshchiau rugpjuchio 30 zhinute?!ŠypsenaPleaseeee atsakyk!

Noreciau bet niekaip negaliu. Liūdna