DEMESIO!!! Iki18 klubo nariams is Vilniaus!

DEMESIO!!! Iki18 klubo nariams is Vilniaus!

Tikriausiai daugelis jusu varys i “Music Slam” Koncerta Vilniuje Rugsejo 1 d.? Tad mes siulome surengti meet’a per si koncerta VilniujKietas!
Taigi:
Rugsejo 1 d. 17 val. visi susitinkam prie “Vingio” kinocentro(ten dar galetume uzsukti i Hyper RIMI,jei kam reiketu),ir tada visi kartu nueitume Šypsena i koncerta.
Norincius dalyvauti meet’e prasome informuoti mane arba Brooke privaciaLaiškas,arba SMS Laiškas numeriu +37065143498.Taip pat galit rasyti e-mailu: [email protected] arba [email protected]
Laukiame jusu!!!MirktMirktMirkt

tas koncertas mokamas???Cha chaLiežuvis
gailaNustebęsas turbut neisiu ir nematysiu eric or@ngeLiūdna,bet mes vistiek susitiksim!!!ane?Mirkt

Gal ir nieko mintis…

hmmm…nu jus bliamba sugundysit mane i ta koncerta nueit Aš nekaltasCha cha

Eiii, as tai eisiu i Vingio Parka… (ATB, Reamon…) … Kodel nepadarius meeto ten Cha cha

Tai dalyvausi?

Dar karta kartoju:
Norintys dalyvauti siuskit privacia zinute arba SMS Eric Orange Arba Brooke!!!LaiškasLaiškasLaiškasLaiškasLaiškasLaiškasLaiškas
Beje,geriau rasykit man SMS arba m-mail: [email protected] ,nes man dabar reix kai kur varyti,ir prie compo prisesiu tik rytoj.Aš nekaltas

As varyciau jei meetas butu VP… i fizz man niekaip neises…

Nelabai supratau…Kalbu apie koncerta Wingio parke.

Idomu,kodel taip ir nepasirodo Brooke?
Ku-Ku!Cha cha…Broooooooooooke,greiciau varyk ant BangosCha chaŠypsena
As atsijungiu nuo Bangos-apie tolimesne situacija pranesi man SMSLaiškas.OK?Kietas

Sorry, susipainiojau. Jo, i Slam varysiu. Tai sakai prie Vingio? mhhh na gerai. O kaip kiti ? Dar kasnors varo?

matysim kaip ten bus
Mirkt

Mamyte pinigeliu neduoda? Ar per nakti neisleidziaCha cha?

Jou six’e( nepyk…Šypsena),
ainam ainamŠypsena!

Jau 5 zmonesŠypsena

Mieloji BROOKE, kodel jus visi is Fainules tyciojates (cituoju: "Mamyte pinigeliu neduoda? Ar per nakti neisleidzia?&quotMirkt!!! Juk negalima taip… Na, negi negalit gyventi draugiskai!!! Pamirskit nesutarimus!!! Aciu, kad isklauset. Šypsena

O mes su fainule visai Gerai sutariam Šypsena

tu esi maziuk mano labai draugiskasMirktGerai

tu esi maziuk mano labai draugiskasMirktGerai