DĖMESIO!!! APKLAUSA Nr. 2!!!

Pas many 3310. Naudoju visas melodijas- praktiskai kiekvienam zmogui po melodijaŠypsena Ish standartiniu megstamiausia Thats it! ir Mosquito… Šypsena

3210 noshke&AHA “take on me” Gerai

Nokia 3210 - Delfinai - viskas bus geraiAlusAlusAlus

Nokia 6110 melodija CCCP himnas. Da best Gerai

5110 - That’s it! groja jau 2 menesius, nes kitu geru melodiju neradau, o susikurti negalima Liūdna Pas mus seimeje 4 Noskes tai daznai melodiju nekeiciam, nebezinotumem kieno skamba Cha cha

Turiu parsiputes SSRS himna ir “V lesu radilas jolacka…”Cha cha Kartais uzsistatau - grynai del prikolo - suskambus - gera juoko doze ar bent shypsenos aplinkiniu veiduose garantuotosMirkt

tikrai kartais net pagereja nuotaika, kai isgirsti kokia faina, linksma melodija. Cha cha

Pas mani ant 3310 dabar bumsi adams family Cha cha

mano senute motorola t2288 vis dar groja Marilyn Manson "Sweet dreams"! Šypsena

Ant mano siemenso c35 groja "12 melodija"

naudoju tik standartines mobilaus telipono melodijas, jokiu muzikikiu - mocartu ir t.t.
ner nieko kvailiaus, kai mobilus groja dienos melodija. Nezinau kodel, bet man taip atrodo.

ir vel statistika…hrien jos reikalingos nzn

mano Motorola T192 groja Benny Hillo show, ir Brooklyn bounce priklausomai nuo skambinanciuju grupes

Na pas mane groja Stan melodija Cha cha

G&G Sindikato "Tomas"

PAS MANE G&G SINDIKATAS ‘TOMAS’ Cha cha

Siemens M35i Šypsena 20-a melodija Šypsena

pas mane ericas t28s groja AHA - Take on me kartais AQUA - barbie ir siaip pagal nuotaika Šypsena

As 3310 uzsidejas skirtingiem "veikejam" skirtingas melodijas, kad is garso zinociau kas skambina.

Kietas E.GRIEG.“Koncertas fortepijonui ir orkestrui a-moll,1 dalis”Liežuvis

Slim Shady…Cha cha