Delerium - Chimera (2003.06.25)

Delerium - Chimera (2003.06.25)

Naujasis Delerium albumas buvo išleistas tik birželio 25d. (Amerikoje), tačiau jau teko gana stipriai atsidžiaut šituo nuostabiu meno kūriniu Šypsena Labai stiprus albumas iš jų pusės. Rekomenduoju paklausyt kokia nors forma, o daugiau nieko nepridėsiu, čia jau MrFroid galėtų pasireikšt daugiau.

Mano įvertinimas: 10/10

Na, jo… Cia gana drasu reiksti savo zinias, nes visazinis Mr.Froid’as viska mato, viska zino ir visada randa argumentu… Baisu
Su Delerium susiduriau tik per “innocente”. Nei vieno nei kito albumo negirdejau, tad komentuoti liezuvis neapsiverstu.Nežinau
O tai kas tau labiausiai patinka, visada gali yvertinti 10/10…

Gal nesisiust albumo… negasdint bangieciu? Nežinau Cha cha

Ka as zinaw…?! Baisu elkis kaip ismanai…

Siųskis siųskis, palyginsim skonio skirtumus Šypsena O aš pastaruoju metu tai tikrai nedaug albumų galiu įvertinti 10/10, per mėnesį po vieną - du tiktai, nors parsisiunčiu tikrai bent po 10 (ir tai išsirinkęs) Šypsena

Ir tiesa, MrFroid, kodėl tokio nuostabaus albumo iki šiolei nepastebėjote? Čia tigi iki Dido "No Angel" neša Cha cha

Nu tikk uzvakar drysau nusipirkti tą "Chimerą"
Yspūdis tox, kad duoti 10/10 labai jau būtų ne tik kad neprotinga, bet ir nedrąsu. Viskas labai gražu, faina , ypač songai su Leigh Nash, bet vot kažkaip viskas skamba taip, lyg vot reikėjo naujo albumo, padarėm, klausykit. O pasėdėti ilgiau ir įkišti kokių naujų pribombasų, paeksperementuoti tipo nebereikia Nežinau
6/10

[quote]offca rašė:
Nu tikk uzvakar drysau nusipirkti tą "Chimerą"
Yspūdis tox, kad duoti 10/10 labai jau būtų ne tik kad neprotinga, bet ir nedrąsu. Viskas labai gražu, faina , ypač songai su Leigh Nash, bet vot kažkaip viskas skamba taip, lyg vot reikėjo naujo albumo, padarėm, klausykit. O pasėdėti ilgiau ir įkišti kokių naujų pribombasų, paeksperementuoti tipo nebereikia Nežinau
6/10
[/quote]

Ką aš žinau…Nekaltas Kad Delerium duos dzef metl, aš ir nesitikėjau.Ne Iron Maiden nuo 1982 su nedidelėm pertraukom yra tas pats b*bis tik kitoj rankoj (Apie King Diamond aš nė nekalbu Cha cha). Tegul kožnas daro tai, ką jis geriausiai sugeba.Gerai

O albomčikas neprastas…

P.S. offca, uždarinėk boldus, etikmat.Kanda

kazkaip tikejausi kazko ispudingesnio

5/10

Aš kai nė vieno kito jų albumo taip ir neperklausęs, tai šitas man labai gerai sulindo Šypsena Gal per saldu, gal per daug nušlifuota, bet šitas albumas būtų vienas iš trijų, dėl kurių tikrai nepagailėčiau pilnos kainos (jei tektų pirkt) Šypsena