Del XP krovimo arba...

Del XP krovimo arba…

KAs darosi kai kompa ijungiu kartais nesikrauna OS XP. Monikas ishmeta kad bad signal ar kazkas panashaus. Kai laida ish rozetes ishtrauki ir vel ikishi tai tada pasileidzia viskas normaliai. Shis dalykas nesikartoja kiekviena karta ijungiant kompa.Kame cia gali buti problemele? PatarkitNekaltas

Panašu, kad nesutaria kompas su moniku. O ką tu pirmą įjungi? Ir apskritai patikrink ir pamėgink pagerinti sujungimus tarp jų.

Visų pirma pataisyk temos pavadinimą, nes, kaip mano tėtis sako, net ir kumeliui aišku, kad problema visai ne Win Xp. Antra, tau tikrai vertėtų patikrinti visus sujungimus, pabandyti pasiskolinti laidus.

Nu nemanau kad problema laiduose. Gali spaudineti reset ir vistiek nesikrauna, o kai kishtuka ish rozetes ishtrauki ir vel ikishi tai tada jau normaliai krauna. Beje kai toks bajeris vyksta tai nesuveikia moniko ishmagnetinimas ir jame dega uzrashas BAD SIGNAL. Bandziau jungti pirma monika o paskui deze bet jokio efektoNe. Man tik idomu kodel normaliai krauna kompa kai ish rozetes kishtuka ishtrauki ir vel ikishi Nekaltas

O ar negali buti kad video kabelio sharvas nuluzes ir nuli gauna pro kur tai kitur … kad ir per maitinimo laida, juk maistelis kompo tai impulsinis…
Va tada ir susibiesina maitblokis, nesusidaro startiniu impulsu seka reikalinga ir nepasileidzia.

To Valius: labai tu cia protingai parasei…

Juokiasi Gerai

Matau nera patarimu. Tai tegu ir lieka pas mane taip. Tikiuosi kompas nepareisLiūdnas Nu jei kas nors parashys tai nesupyksiuLiežuvis

O pats kompas kraunasi ir monitorius raso, kad nera signalo ar net kompas nesikrauna?

Kompas irgi nesikraunaNe