Del vienos paneles .....

Del vienos paneles …

Sveiki... Nutariau kreiptis i ši foruma nes jau nžn kad ir be daryt.... Tai va mokausi mokykloje Šypsena ir kitoj klasej yra viena tokia labai faina panele man atrodo kad aš ja isimilejau Šypsena mes su ja visada pasisveikinam nusišypsom vienas kitam, susirašinejam per irc kartais pasimajacinam Šypsena.Aš kažkaip pradejau noreti kažko daugiau iš jos Šypsena. Mokykloje jos užkalbinti nelabai sekasi nes ji su draugem vaiksto.... Šypsena Noreciau iš jusu gauti patarimu kaip man reiktu elgtis mokykloje ar per IRC Šypsena kad ji suprastu kad ji man rupi... Man atrodo kad aš del jos jau "kraustausi iš proto"... Nustebęs

tai tu per irc ja i pasimatyma pakviesk, ten private galima pasisneket Cha cha

Parasyk rasteli, kad sustinkam po pamoku kokioj nors vietoj. Mokyklinukam tai tinka Mirkt

Kad del manes kas taip stengtusi... Nekaltas

Tos moterys ziuriu visiem tik nelaimes nesa... Baisu Juokiasi

As tau sakau spjauk i tas drauges imk ta pana už parankes ir pasakyk viska ka nori jai pasakyti patirtis

reik kazkaip pradet naikint pasaulio blogybes Apakęs

Dar vienas dalykas tu jai patinki ar ne?

Kelintoke ta pana?

ja tebe dam Liežuvis

Mentosai reikia negrazias visas naikinti

Tegu gyvena...juk jos mazina konkurencija priejimui prie graziu... Cha cha Juokiasi

heh jo tikrai tos panos neduoda mum gyventi Šypsenaji yra 10toke... beveik visa diena mokosi... Nekaltas

nieko nesigaus Cha cha

nenuliudink zmogaus...

toks gyvenimas Šypsena

day uz papo palaikyt... Girtas Cha cha Flirtas

negausi Juokiasi

nusipirk sautuva ir nusisauk