Dėl tepalo ritėms.

Dėl tepalo ritėms.

Klausimux, trečią sezoną nieko nevaliau ritės- ir še tau- basta…užšąlo viduriai…kuom ją sutept? kokį žinot nešąlantį tepalą?..kur jo gaut ir pan? Ačiū Šypsena

Žiemai per šalčius geriausia išvis be tepalo Taip

Tik nenaudok jokiu auto tepalu ir panasiai… Ne Ne NeParduotuveja yra spec ritems, pasiklausk, jie tai tikrai patars…

WD-40 man tai tinka tik kad skystokas

jklmn- tiksliai Šypsena WD Šypsena

ner uz ka Mirkt

parduotuvese yra pirkti maciau,norejo apknisti kai ieskojau silikono pintam valui tai padave tepala ritei galvojo turbut ,kad angliskai nekertu-oziai Piktas Piktas

tie kur parduotuveje - nezmoniskai kainuoja neapsimoka ju pirkti

Bet nėra žieminio tepalo Ne Geriausias variantas žiemai naudot kitas nei šiltu sezonu rites ir iš jų tepalus išplaut bei tuo pačiu sutept su WD40 Taip

As su WD40 suedziau rites guolius.Bent jau meistras, kuris keite guolius ir taise, pasake kad jis netinka.Patare specialu naudoti.Bet dabar as naudoju manau normalu ne toki skysta buitini tepala skirta siuvimo masinoms tepti.Nebrangus ir flakonelis patogus ilasinti ir uzsukamas.

Nekaltas Svarbiausia, kad jei žvejoji žiemą, tai jis nestingtų prie -nusinės temperarūros Taip

As ne tepalo ieskojau ,o silikono tai jie norejo apipi… mane,o koks ten buvo tepalas neatkreipiau demesio Piktas Piktas

nu nezinau jei su WD40 xebra ginklus sutepineja,tai manau ritems irgi tiks o del to buitinio kur nuo siuvimo masinu tai jis berods saltyje stingsta biski,o gal klystu Mirkt

kur tu matei durnių, katras WD40 ginklus sutepinėja? Apakęs Tas WD išsigaruoja ir lieka tik smala Blogai Gunnex200 ginklui, bet flakonas 30Lt Gerai

tai jau bleen nyfyga nebesuprantu Liūdnas…tai WD tinka ar ne? manyčiau spynos ir žiemą su juo sukasi…tačiau ar atlaikys guoliai? o tie mašininiai tepaliukai kiek žinau- šąla rupūžės Liūdnas

nu nezinau kad ginklus sutepineja tai tikrai daug kas ir niekas nesiskundzia aisq jei man nebutu gaila babkiu tai as ir geriau naudociau spec. tepala ginklamas,bet is kitos puses jei daug kas taip daro ir nusiskundimu neteko girdeti tai koks tikslas pirkt tepela uz 40-70lt ???

Jei tik žiemai, tai nelabai ką geriau rasi, nebent medžioklės skyriuje, ale ten kainos kandžiojasi Mirkt O šiltam sezonui jau reiktų pertept kitu tepalu Taip

Aš tepu taukais nuok skarvados, kur lieka lepeškas besmožinant, dar iš bėdos cinka ir motules sviestas mačarnos dzvetkules, Juokiasi

Dzūke, išversk plia Šypsena… tai jau nyfygą nesuprantu Liūdnasžvejojau savaitgalį…už nugaros plia šiauliaiski gaudė…priešais kretingiškiai, toliau kuršėnai…po kaire ruskiai…po dešine- kažkas ir suprantama kalba kalbėjo ŠypsenaKalbėk suprantamai- dzykas, tepalas, marmyškė, juomas, zaciepas- o čia “motula- chu-j…” Šypsena