Del Telekomo ir buto paradavimo.

Del Telekomo ir buto paradavimo.

Pries 2 metus pardaviau buta ir pirkejai perrasiau telefona. dabar praejus 2 su trupuciu metu gaunu laiska kuriame prasoma manes sumoketi 1,5kLt… Pasirodo perasimo sutartis dingo (arxyve nerasta), o as esu iki siol ju abonentas.
Ka patartumet nes "rysiai" zada siundyt antstolius teismo keliu…
Žliumbia

jie pastoviai nieko neranda. mes nutraukem su jais sutarti,atsisakem telefono, o tie daunai dar aiskina, kad uz skolas mums ji atjunge.
labai stebejomes,kad telefonas po atsisakymo dar menesi veike.
kas tau belieka? tik rasinet rastus, kad ieskotu perrasymo sutarties (beje, vienas egzempliorius tau turejo likti)

Jei turi perrasymo sutarti pas save, tai anstoliu gali nebijot. Jie tau tikrai nieko negales padaryt. Jei jos neturi ir, kiek suprantu is tavo pasakymo, telekomas ja pamete, todel kreipkis i juos ir reikalauk, kad jie sutarti atrastu, nes pasakymas is ju puses "sutaris dingo" nera pasiteisinimas. Be to, jie, pasake, jog "sutartis dingo", jie jau pripazysta, kad tokia sutartis buvo ir jie jos turi ieskot. Visgi geriausia butu, kad sutarties kopija surastum pas save.

Kopiju jie neduoda jei neprasai (kas ejo tas zino), o as neprasiau. O del dingimo tai jie nesako, kad dingo. Nera reiskia nieko nebuvo…Piktas

Ieškokis buto pirkėjo. T.y. kokia jų pavardė, ir ar yra telefonas jų vardu. Vien žodž: kiekviną popieriuką reikią turėti. Gali prireikti ir po 10 metų.

Siaip dabar bent jau zinosi, kad sutarciu kopijas, kad ir kokios senos jos bebutu, reikia visuomet turet. Nes dabar Telekomo padetis labai gera ir jie lengvai tuos pinigus per anstolius ishsireikalautu. Kita vertus, susirask zmones , kuriems buta pardavei. Nes jei saskaita tau uz telefona atsiunte, vadinasi jie uz ji nemokejo. O jei mokejo jie, ir is taves reikalauja dar Telekomas pinigu, tai cia jau bus neteisetas pinigu isieskojimas is telekomo puses.

[quote]Gangiuxz rašė:
Pries 2 metus pardaviau buta ir pirkejai perrasiau telefona. dabar praejus 2 su trupuciu metu gaunu laiska kuriame prasoma manes sumoketi 1,5kLt… Pasirodo perasimo sutartis dingo (arxyve nerasta), o as esu iki siol ju abonentas.
Ka patartumet nes "rysiai" zada siundyt antstolius teismo keliu…
Žliumbia

[/quote]

kaip tai man ne viskas susieina: kaip jie gavo Jusu nauja adresa, kad galetu atsiusti laishka?

ir shiaip del visa ko pasitikrinkite telefonu knygoj, ar tikrai prie to tel. numerio yra Jusu pavarde Nekaltas

o sutarciu kopiju tai jie neduoda Taip

kaip tai man ne viskas susieina: kaip jie gavo Jusu nauja adresa, kad galetu atsiusti laishka?

ir shiaip del visa ko pasitikrinkite telefonu knygoj, ar tikrai prie to tel. numerio yra Jusu pavarde Nekaltas

o sutarciu kopiju tai jie neduoda Taip

[/quote]

Laiska nauju adresu as gavau TIK PO 2 SU BISKIU METU! O adresa nesunku suzinot per adresu biura zinanat v.pavarde, o jei dar ir a/k…