Del SycoraX moderavimo

Del SycoraX moderavimo

Sia savaite iskilo klausimas del SycoraX moderavimo. Ka apie tai mano sio forumo dalyviai: ar jis tinkamai elgesi (turima omeny jo konfliktas su bangiete Piano) ar ne? Ar reiketu ji pakeisti kitu moderatoriumi ar ne?

Nereikia nieko keist jis kietas bichas o tu nekisk nosies kur nereik daba del konfliktu moderus keisim neasamoneGirtas

man jis visai nieko
o jei konfliktai kilo tai buvo del ko nes visokie lopai cia paraso po 3naujas temas po koki 1zodi

Grieztas, bet teisingas (kartais Kietas ) po kol kas atsisakyti jo nereiketu Šypsena Imho

Mums nereikia tokio moderatoriaus, kuris neleidzia pasisakyti kitiems ir susikuria gan kvailas, nedemokratishkas zaidimu forumo taisyklesBlogai.Apseisime be SycorosX moderavimo.Tikrai neverksime, jeigu jis shio forumo nemoderuosGerai.

^ DMX ^
Naujas dalyvis
Parašė žinučių: 8

labai itartinai atrodo…
davai mane i moderatorius! Mirkt

Man nepatinka sis moderatorius. Mane jis irgi isbanino is geimeriu forumo.Teko savo sena, uzbaninta nika keisti i siBlogaiBlogaiBlogaiBlogaiBlogai
Nuplauke visos mano zinutes.Blogai

del kokios preizhasties uzbanino? tik nekinisk proto kad seip sau

px ta bangiete…nu ir kas kad pikstasi…geras jis moderatorius…prie ko cia ji nusalint reikia nuo moderatoriu?..
ble kaip mazi vaikaiPiktas

Dar nori vienos ilgos ilgos istorijos? Tokios kaip si:
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/137305.226.1-=(1119599856

bliamba debilai jus negaliu jis vienintelis moderatorius gerai atlieka savo darba paziurejus i kitus to nepasakytum Liežuvis As manau kad ji vieninteli reiktu palikt sitam Forume!!!

jis turi likti Gerai

Gali likti, bet jo tolerancija turetu padideti. Tuo labiau, kad kilo konfliktas visiskai del nieku. Tuo labiau, kad jo uzuomazgos galejo isaugti i grazia ir idomia diskusija, o ne i tai, ka matome dabar…

Man jo medoravimas patinka, prikaishtu neturiu.

End of topic

Evelina, jeigu del kiekvieno konflikto bus keliamas klausimas del moderatoriaus pasalinimo, tai as busiu pats pirmas, kuris atsistatydins is moderatoriaus pareigu. Be to, zinant Piano buda ir kazkokia nesveika neapykanta moderatoriams, reiketu suprasti, jog tai tik didelis ispustas burbulas. Reikia pasitiketi moderatoriaus kompetencija! Mano manymu, kad vien paziurejus, kaip yra tvarkomas sis forumas ir temas skraiduoles suprasit, ar jis vertas buti moderatorium. Su tokiais kaltinimais tik prarasit gera moderatoriu, nes abejoju ar yra tokiu, kurie nepaleistu savo "posto", tuo labiau, kai nieks uz tai nemoka, o sulaukiama tik piktu zodziu.

Respect
LCG - Iki18 ir GSM klubo moderatorius

viskas chiki su SycoraX moderavimu… jei kazkokia balta varna, kuri pirma karta apsilanke zaidimu forume pradejo chia skleisti erezijas ir kelti fleimus, moderuot ir viskas… tegul ten kvaksi kiek nori…

ir sheip tikrai normaliu temu apskritai visoje bangoje niex nemoderuoja…bet visur atsiranda kox nors shustras/a kur bendros taisykles negalioja, isivaizduoja esa pranashesni… visokius buna, visokiu reikia Cha cha

Del kiekvieno s***do jeigu kesit moderatorius tei ne kas bus Nežinau
O jis tgul pasileika GeraiTaip

Moderatorius geras, nepastebejau nieko blogo. Kad trina nesamoningas temas - pliusas jam Šypsena

…jau ne i tema, bet Darius tai nelabai Nekaltas