DEL SURASHYMO!

DEL SURASHYMO!

2 bagirochka
O as jums ir nedraudziau nuomones issakyti. Bet tik nereikia taip kategoriskai reikalauti surasymo: skatinate zmoniu saudima.

O tas, kiek zinau, surasymas nevykes (del paciu organizatoriu kaltes) - pinigeliai ate. Na Lietuva turtinga, visi dar galvoja, kad nuvaziuos i Maskva ir kumpiais nusipirks naftos ir t.t.

elektronui ir visiems kitiems.

Matau, apie surashyma diskusija ne tik EGZISTUOJA (tamsta, elektrone :wink: ), bet ir isisiautejo.
Matau, net pareiksti nuomones Lietuvoje neimanoma. Gal ir vakarietisko mastymo, ELEKTRONE, esi, taciau lietuvishko kraujo. Apdergei, suniekinai, apsjaudei. Tai jei sakai, kad del mokesciu, tai prie 10 metu buvo tas pats? :wink:
O be to- kad ir buvo sulauzhytas Lietuvai stuburas, ir kad dar dabar gyvena Lietuva komunistine bendrija, tai dar nereishkia, kad ji visishkai nenuovoki. Ji pasimetus.
O del rekimo, anot tamstos, tai esate izulus. Tai ne saukimas ar pagalbos riXmas palaikyti silpnesnius, o , anot jusu, vakarietishkas mastymas. Nes surashinejimas vyXta visame pasaulyje.
Nenoriu ishsiplesti, nes ilgu kalbu auditorija nemyli. O oratorium reikia buti ir neeiliniam (jeigu ka :wink: ) , jeigu ka, elektrone.
O kad tamsta esate ne eilinis Rainas, tai ir valio. Tebunie. Ar tik pats nebusite su kuo susijes, kad tipo taip gerai izhvelgiate cia viska.

O ko jus pergyvenate del to surasymo? Na pavyzdziui as pries, mano artimieji tai pat, bet mes - mazuma. Stai Lietuvoje kruvo norinciu susirasyti ir panasiai. Uzteks jums darbo miela autore. Vertinant kaip jus ginate sia akscija-atrakcija, manau esate tiesiogiai su ja susijusi. Gal dar ir pinigu gaunate. Taip jau iprasta Lietuvoje: rekauja tie kas pinigu is to tikisi prasimanyti.
"…Duomenys, kuriu musu klausia verslo partneriai, yra pasene…" Kas per nesamone?! Kokie duomenys verslo partneriams? Tai gal visus piliecius irasys i geltonuosius puslapius? Be rysio jusu sakinys.
" …Tai kaip mes galime judeti i prieki? …" Na nesusirasiau, bet vis dar judu i prieki. Gyvenimas nesuzlugo, nieko nepraradau. Atrodo viskas faina. Be rysio jusu sakinys.
" …Statistika, rodiklaiai- pagrindinis dalykas, uzh ko galime laikyti valstybei ir egzistuoti…" Ar jus zinote ka kalbama apie statystika? Yra melas, labai didelis melas ir statistika. Stai taip. Šypsena O siaip, tai Lietuvoje tik ivaizdi ir kuria vakarams siekdami eilini karta koki doleri pasiskolinti, o tas doleris ant tatos peciu gula. Reikia ne ivaizdziu rupintis, o zmonemis! Siaip, as noriu GYVENTI, o ne EGZISTUOTI. :wink:
Valstybei piktys. Hm. Gerai pasakyta. Tiesa sakant as niekda nepikau ant valstybes. Valstybe tai vienas dalykas, valdzia kitas. Valdzia pasisiukslino ir jai atleisti as nezadu. Ar as esu Lietuvos valdzios priesas? Taip. Ar as esu Lietuvos Valstybes priesas? GRIEZTAI NE.
O duomenys bus naudojami papildomiems mokesciams ivesti, paskolas musu vardan pasiimti ir bandymais sumazinti esamas socialinias ismokas. Jei jums tai nerupi, tai man tuolab. As galvoju apie save. Duodu kitiems patarymus. Kas nori tegul klauso, o kas nenori tegul savaip daro, kadangi as VAKARIETISKO MASTYMO - ZMOGUS TURI TEISE RINKTYS, o jus tarybiniu laiku - KOMUNISTINE BENDRIJA.

Dejau ant sio surashymo as!!! Tas pats man tiesa pasakius!!!