Del SoulSeek registracijos .....

Del SoulSeek registracijos …

Sveikuciai, sugalvojau isirasyti soulseek’a. Parsisiunciau 151 versija, kaip ka pa paleidau parase ten tipo rasyt name ir pan. Nieko aisku nerasiau nes nesu prisiregistrines. Bandziau prisiregistruot ir ten prase visokiu creditkiu, paypalo ar kazkas tokio.
Tai reiskia, kad soulseekas mokomas? Atsimenu pries koki gera pusmeti viskas veike ore ir nemokamai. Prasau apsvieskit mane daugiau apie sia programa.

jei tu pirma karta naudoji sia programa tai reikia uzrasyti savo nika ir slaptazodi, kad juo niekas nesinaudotu.

151? ar tokia yra?
Bent jau aš naudoju 149c(darbar veikia) ir naujasnės dar nemačiau.
atsargiai - mačiau, kaip slsk prisidengia aferistai - nueini ne i ta tinklapi, atsisiunti ne ta softa …

nzn kaip ji pas tave veikia bet nuo ketvirdadienio 149 jau neina, bent jau pas mane

šiaip visas soulseek’o naujienas gali sužinoti jų blog’e:
http://slsk.blogspot.com/

jei jau ankščiau turėjai souslseek’ą, reikėjo į tą pačia direktoriją jį instaliuoti,tada neprašo jokių paswordų,

tiesą sakant šito negirdėjau, bet manau, kad tai yra tiesa. Siūsdamasis 151 gavau trojos arklį, kurio aišku neinstaliavau, antivirusinė instaliuojant aptiko. Dabar praktiškai visada sėdžiu prie Linux’o tai naudoju pySoulseek’ą.

na nezinau nieko negirdejau apie 151. ir iki siol ramiai naudojau 149