Del shunu importo..

Del shunu importo…

Idomu butu suzinoti, kas, kaip parsivezet ar parsisiunte,parsiskraidinot etc. savo draugus ir kas ish toliausiaiMirkt?

Paskutini mano, man atvezhe kovo menesi i paroda, po ilgu svarstimu, susitarymu, skambuchiu, laishku ir t.t., atvazhiavo jisai traukini, tiesa ne ish toli, ish Sankt PeterburgoMyliu
O pirmas mano shuo… Mes ankschiau gyvenom Kazachstane, Almatoj, tai jinai kartu su mama ir tevu (mano) skrido lektuvu, salone ir be jokio boksoTūsas virsh 7000 kmLabas

Pries 8.5 metu atsiveziau su traukiniu savo pirma vok. avig.(jos tevai buvo importoti is Vokietijos)is …Vitebsko(Baltarusija) Bet tuo laiku man tai tikrai buvo labai toli Cha chaJuokiasiTaip

NormaliaiApakęs- 7000! O koks shunis buvo pirmas?

Kerri, nykshtukinis pudelis, ir dar yra, jai dabar virsh 12 metuTaip

To Dykaja. Au… Man atrodo tau yra ka papasakoti , ir ne tik apie importa, bet ir eksportaBučkis

TaipAhaTaipTaipTaip

Nu pavarysiu, ka jau su jumis daryt…Šypsena Midas mano ish Amerikos parsirado - vienas pats, 10 savaiciu amzhiaus… 18 val. lektuvuose, 3 perkrovimai… Skrido ish L.A. i "Dules" Washingtone, ish ten i Kopenhaga, o ish jos i Vilniu…Mirkt Gyvas ir sveikas, dar dispecere aplojo ishlipes ish bokso… Skraidinomes SAS, ten labai gerai rupinasi gyvunais… Mobilizavo papildomai 1 zhmogu, kiekvienam sustojimo tashke, kad pasirupintu shuniuku…

Kale musu Eden paprasciau bishki atkeliavo, keltu ish Helsinkio… Bet beda buvo ta, kad tuo metu tik vienas keltas per diena isileisdavo su gyvunais…(beje, nemokamai) Jis jau buvo ishplaukes, nakvoti Helsinky nesnorejo. Tai ikishom kalyte, i kates boksa, uzhmetem megztini ir nieks nepastebejo, kaip ineshem i kelta… O kai pastebejo… buvom jau toli nuo kranto, negi ishmes vidury juros… Tai va taip…

Cha cha

To Bordo. O kaip del Jusu ryzos uzsikacialines perauges bukasnukes taksos?Cha cha

Apie eksporta tai nieko ypatingo - toliausiai esu exportavusŠypsena i Vokietija - automobiliu per Lenkija, paskui autobahnas ir t.t. Nieko gudro… Tik apvemia viska ir tiek…Cha cha

Suprantu, kad juokauji…Mirkt Manau kad ir bordo supras… Bet jeigu tam "taksui" nepatiks gali blogai baigtis… kai kam.Šypsena

O kaip muitineje ziuri suns tokumentus (isvaziuojan is FIN ir ivaziuojant i EE). Na turiu omenyje, ar ten yra koks nors veterinaras kuris viska patikrina ar tiesiog muitininkai patys paziuri skiepus. Nes man aiskino kad vienam Svedijos uoste nera vet. Piktas ir jie negali isleisti suns is salies Pavargęs

Ish FIN i EE jokiu problemu… Uoste yra vetas, kuris apzhiuri gyvuna ir patikrina skiepus, bet dazhniausiai niekas nezhiuri, eini ir praeini. Pasa tik patikrina…
O su Shvedija beda… Ish Lietuvos ish vis shuns neiveshit, bo mes ne Europos sajungos nariai…Ne Jeigu vazhiuosit ten gyventi, teks shuneliui puse metu karantine uzhdarytam praleisti… O ish kitu shaliu ivazhiuojant ( EURO nariu) veto ir nereikia… Muitininkas spec. aparaciuku nuskaito info apie shuni uzhkoduota mikrocipe. Tas pats ir ishvazhiuojant - jeigu pvz i Vokietija ish Shvedijos, niekam to veto nereikia, o jeigu i Lietuva, sugrizht be karantino nesigaus… Taip kad mikrocipai butini ivazhiuojant i Shvedija… Tas pats ir su Anglija, Airija, Australija ir N.Zelandija… Tik karantino trukme skiriasi…

mano suo atkeliavo is vilniausApakęs o kitas suo atkeliaus is PanevezioApakęs Cha chaCha chaCha cha

O aš vežiau šunį iš Maskvos. Nieko labai sudėtingo, tik juokas suėmė, kai baltarusių muitininkai pareikalavo už šuns tranzitą sumokėti… 3$. Ir kas įdomiausia, netgi grąžą atnešėŠypsena
O aš kelionėje išalkau, užkandau lašišos, paskui išėjau parūkyti. Kai grįžau, radau tik labai švarų įpakavimą nuo lašišos ir labai patenkintą šunįŠypsena.
Kai Baltarusijos pasienyje išvedžiau šunį pasisioti, tai tuoj prisistatė kareivis su automatu ir saugojo, kad nepabėgtumeŠypsena

Tai kaip, Bordo, kaip tu savo mazhytiCha cha ish Lenkijos vezhei?

O ka apie eksporta?Mirkt I toki “toluma” mes eksportuojames keleta kartu per metusTaip Va tik 2002 metais, shunis vazhiavo i Ryga, Talina, Pernu, Minska, daug kur Lenkojoj, Amsterdama, Paryzhiu…Šypsena

Paprastai labai, samochodem z PolskiCha chaCha cha Ale vairuot 24 val per Lenkija- nu nafigApakęsCha cha

Cia mano shunio oficialus pavadinimasCha cha( Simonas vardu PetrasMirkt)