Del radijo noskej

Del radijo noskej

Tigi tox idomus dalykas-turiu 3200 noskyte,nu nera pati idealiausia bet siaip normalus telefoniukas,tik kad kazkodel radijas bangu negaudo…kazi kodel? Nežinau lyg ir FM bangos,iranga prijungta,taciau tik snypscia,o ir automatine paieska nieko negaudo Liūdnas

Gal kokiam lt pakrasty gyweni =] ?

Esme kaip supratau ne pakrastys ar vidurys…su drauge bandem specialiai…jos telfas kuo puikiausiai veikia ir groja ir pan.,o mano nea Piktas kudiau?

cia gali taip buti
pabandyk atstatyti gamyklos parametrus ir pabandyti is naujo.
Pirminis apsaugos kodas ant nokia 12345
Jai neveiks greipkit i garantini (nors abejoju kad galejo sugesti radija) pas mane labai gerai ima visas bangas, geriau nei koks muzikins centras.

Pas mane irgi Nokia 3200 Girtas Liabaj ciotkas telefonas, bentjau man TaipGerai Ir radija pujkiai wejkia Nekaltas

Jo, gal sugedęs(brokuotas) radio imtuvėlis, ir neveikia Nekaltas

***** tas jusu 3200,anyway nenukrypkim nuo temos

gal softas blogas, nunesk i garantini

O gal problema ta, kad Radviliskije nera radijos stociu???!!!

[/quote]

[/quote]

ok ok…tik nebutina ant manes pradet vaziuot…jeap,negyvenu didmiesty,bet juk negali visi juose gyvent,ania?

[/quote]

ok ok…tik nebutina ant manes pradet vaziuot…jeap,negyvenu didmiesty,bet juk negali visi juose gyvent,ania?

[/quote]

Seip pabandyk ispradziu atstatyt gamiklinius nustatymus, oa jai tai nepades nunesk ten kur pirkai ir pasakyk kame beda iskart sutvarkyta bus ar bent jau pasakys tikslai kame esme, o cia tik tokiu pasiulimu gali gaut…Cha cha

man panasiau buvo namuose susigaudziau stociu reikia vaziauoti klaipeda nuvaziuoju o ten pasmaudziau autopaieska ir rase kad stociu nerasta o gryzau namo viskas veike

Dar keliose temose taip sudalyvauk ir gausi ignorą.

Rankiniu budu ieskok,arba pazek kuriuo dazniu pas drauge groja ir ivesk ta dazni. Jei negros,tai suduka ikisoLiūdnas

Pamėgink šiuos variantus:
Žvaigždė Atstatyk gamyklos parametrus;
Žvaigždė Pamėgink prijungti kitas ausines;
Žvaigždė Nunešk į taisyklą, gal ras kokį bug’ą;
Žvaigždė Jei garantinis, tai eik pakeisk.
Labas

gali buti ir tai

Ausines pajunk ir viskas bus OK, mat jis ausinių laidą kaip anteną naudoja. O be antenos pati supranti…, todėl ir šnypščia.

Seip be ausiniu ji net negroja.Ta prasme net per gatsiakalbi negroja jei ausines neikistos,taigi tavo variantas atpuola.Man vln puikiai traukia.Automatines paieskos nemeginau,bet traukia liux Šypsena.Pamegink tixlias bangas nustatyt Šypsena.

ka, tu cia klausi. nesk pas meistra ar kur ir tau viska padarys. velniop cia klausinet Piktas