del perlu dovanojimo

del perlu dovanojimo

manau visai fainiai butu toki bajeri padaryt kad butu galima perlus dovanot, juk vis tiek uz juos mes nieko negaunam tai galetu uz dovanojima ten kaip nors statusas kilt pvz vienas perlas ten vienas skaicius + statuse?

Su perlais galite zaisti Bangos WAPe.
Dovanojimo funkcijos neketiname idiegti.

kodel? per sunku? Man perlu isvis nereikia, galeciau atiduot kam nors

nu ir kas kad mes ten zaisim, vis tiek jokio skirtumo ar laimesim ar praloshim, juk vis tiek smagu pries kaledas ka nors gero padaryt pvz perlu padovanot

Bet kuriuo atveju, per toki trumpa laika nauja funkcija negali buti sukurta. Beje, Bangos komanda per sventes taip pat ilsesis.

Bet siandien ir rytoj darbo dienosŠypsena

man jau atostogos Kietas

Na Bangos komandoje mokiniu nera Šypsena

bet tarp bangieciu yra

as pvz. man jau atostogosŠypsena 2 savaitesŠypsenaŠypsenaLiežuvisLiežuvisLiežuvis

Perlu dovanojimo taisykles:
1.Perlu neimam
2.Tik grynais
3.Tik man
4.Pretenziju nepriimam
5.Dovanotojas gaus teise i viena mygtuko paspaudima MANO klaviaturoje
6.Aktyviausias dovanotojas gaus dideli grazu nuostabu Bangos NIEKA
7.Pasyviausi dovanotojai bus baninami
8.Viskas

  1. zmogus kuriam bus pridovanota daugiausiai perlu, gales pasidaryti didziausiu perlu karolius ir juos naujajam bangos muziejui padovanot

Taip

ne bet dabar rimtai, manau visai nieko butu tokia funkcija ir nepritarianciu siai funkcijai nelabai atsirado, gal vertetu pakoreguoti artimiausius bangos planus?

Perlu integracija i tam tikrus projektus bus. Tik veliau.

  1. arba išsivirti dideli katila perlinės košės

PianoGėlės, jedreni feni… dabar valgyt užsimaniau Cha cha
Bėgsiu iš darbo šiandien aš ko gero … oi bėgsiu … Aš nekaltas

bet jauciu tie projektai bus skirti tik bites vartotojams?

dowanojimas butu neprotingas, vien del to kad yra klonu bangoj, kurie nores pakelti sawo reitingus ir skirstys sau perlus. ir is wis, nu ko cia del tu perlu is wis galwos sukt? nei tu ju ikasi nei palaizysi Šypsena