del pazymejimo motoroleriams??

del pazymejimo motoroleriams??

parasykit issamiau apie ta pazymejima

nu ka tau cia issamiau gali pasakyti… NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas puse valandos pabuvau tenai kur laikyt reikia , parode biski vaizdines medziagos Cha chaCha chaCha chaCha cha biski paklausinejo ir viskas , KietasKietasKietasKietas daviau sesis litus ir foto ir po dvieju dienu jau turejau pazymejima , kur parasyta kad galiu vairuoti mopeda ir dviratiCha chaCha chaCha chaCha cha tai jai zadi laikyti ji , tai eik kuo greiciau , nes tipo dar programa normali nesudaryta (bent jau klaipedoj) BaisuBaisuBaisuBaisu todel taip greit ir gavau as ta pazymejimaKietasKietasKietasKietas

Gal kas zhinot y kur kreiptis Vilniuje del tokio pazhymejimo?

Gal kas zhinot y kur kreiptis Vilniuje del tokio pazhymejimo?

nu ash taj kaj gywenu shiauliuos taj sawajte ejau y kursus 60 lt kajnawo ir paskuj testaj ant kompou buwo shiaip lengwa… bet rejk turet 15 metu nes kitajp neduos… Šypsena

tai taip ir nesupratau, jo kas nors praso ?

mentai gal praso. o vilniuj kur eit ir kiek kainuoja ir per kiek laiko galima gaut. vakar jau turejau kontakta su mentais . gerai kad bent su slemu buvau tai paparino ir paleido

del ko stabde?

siaip sau Šypsena patikrino ar viska turiu aisku buvau be teisiu. tai pradejo **elin bet paleido

mane kaj mentaj pakirto wirshijant 15 km/h ir jej nebuciau neturejas pazymejimo taj butu buwe pzdc Nekaltas Girtas