Del pastoviu sanaudu kainu skaiciavime ?

Del pastoviu sanaudu kainu skaiciavime ?

Kokias pastovias sanaudas 1 tn produkto geriausiai imti tolimesniu uzsakymu kainos skaiciavime? planines visu metu ar jau susiklosciusios faktines? faktines vienos tonos pastovios sanaudos didesnes nei planines, nes mazesnes gamybos apimtys nei planuota.

Sveikas, man atrodo tai ko Tau reikia: onlinewbc.gov/docs/market/mk_4ps_pricing.html#value Tikiuosi angliskai skaityti moki. Man labai patiko tie skaiciavimai apie kainas.

straipsnis gal ir neblogas, bet i savo klausima ten neradau atsakymo. ten daugiau aprasoma kaip parinkti kaina kai jau zinomos sanaudos. o mane daugiau domina pastoviu sanaudu nustatymas.

  1. Jei kalbama apie pastovias sanaudas, tai jos ir yra pastovios = nesikeicia. 2. O mane mokino planines sanaudas prognozuoti is faktiniu, is plano prognoziu nepadarysi. Siaip patikslink klausima.
  1. Kodel nesikeicia? keiciasi tik netiesiogiai nuo gamybos apimciu. man klausimas kyla ne del visu sumos, o kiek paimt vienai tonai skaiciuojant kaina gaminiu? 2. jei imsiu pagal faktines, tai teks uzkelt stipriai kainas, ko pasekoje sumazes uzsakymai ir teks toliau skaiciuojant vel didinti kas prives prie bankroto. kaip surast ta optimalu santyki?