Del parodos Vilniuje gruodzio men.

Del parodos Vilniuje gruodzio men.

Gal kas zino, iki kada reik uzsiregistruoti, kiek dabar kainuoja ir kokio lygio ten ta paroda buna? Aciu visiems.Labas

Registrotis jau seniai laikas, kiek kainuoja tiksliai nezhinau, viskas priklauso nuo to kokio klubo tu naris, jeigu VŠMB tai pigiau bus, bet ir taip jau nebepirma kainaNe Paroda sertifikatine, bet ish sertifikatiniu didzhiausia Lietuvoje, zhinau, kad Rusai vazhiuoja, tai, kad galima ir konkurencijos sulauktiAš nekaltas

Aciu, varau ryt na registraciju. O konkurencija mums dlmp, jei Palangoj vienas buvo, abejoju ar Vilniuj daugiau kaip 3 susirinks.

Ai, su shitais konkurentais nesuprasi, tai CACIBinei parodoi ne vieno nera, tai kaip vakar Shiauliose, net 4 didieji pudeliai buvo, ish Talino atvazhiavo poreleŠypsena

Aš tai senai jau užsiregistravau ir man ramu. Neramu tik dėl to, kad beliko paskutinė paroda jaunime, o dar truksta vieno JN…
O gal kas nors žino, iš kur ištraukti teisėjų sąrašą?

Ish VŠMB, po triju skambink, viska pasakysŠypsena

Gal kas zinootPaskambink, ir atrodo jie pirmad. nedirbaLiūdna

Ateisiu jusu palaikyt. Geraj kad vilniuj… Kartu ir graziu suniuku pasidairysiu… Šypsena

Aha, pirmadieni nedirba, o kitomis dienomis, ishskyrus isheiginiu, nuo 15 iki 19 valandos. Tel.78-84-17

AciuTaurė

Turiu teisėjų sąrašą Mirkt
1.S.Pastarnakova (Lietuva) Kaukazo aviganiai,Vidur.Azijos aviganiai,senbernarai,landsyrai,niūfaundlendai,dobermanai,juodieji rusų terjerai,vokiečių dogai.
2.O.Vertinska (Latvija) Ryzenšnauceriai,mitelšnauceriai,cvergšnauceriai,vokiečių aviganiai.
3.B.Petkeviča (Latvija) Rotveileriai,Pietų Rusijos aviganiai,bobteilai,borderkoliai,amerikiečių koker spanieliai,anglų koker spanieliai.
4.K.Barbosov (Rusija)I FCIgrupė-visos likusios veislės,IV FCI grupė-visos veislės,VI FCI grupė-visos veislės,VIII FCI grupė-visos likusios veislės.
5.L.Sokolova (Rusija) IX FCI grupė-visos veislės,V FCI grupė-visos veislės,VII FCI grupė-visos veislės,X FCI grupė-visos veislės.
6.H.Dmovska (Lenkija) III FCI grupė-visos veislės.
7.N.Nekrošienė (Lietuva) II FCI grupė-visos likusios veislės.

Nu. Sužinojau, kas teisėjaus. Ir ką? Geriau pasidarė?
Nors pavardė Barbosov tai tikrai tinka šunų teisėjui Cha chaTaipCha cha

Tai tikrai turėtų lengviau būti Mirkt nes labai norėjai sužinoti Cha cha

Barbosov teisejavo Shiauliose, tarptautines kategorijos teisejas, kiek suprantu specializuojasi kaukazo, vid.azijos aviganiu ir pns.veisliu teisijavimeŠypsena
O teiseja zhinot, shiaip yra labai geraiCha cha

Kas nors jau yra susidures su sia teiseja? Kaip ispudziai? Šypsena

Susidursiu Vilniuje,nes spanielius išstatinėsiu Aš nekaltasApakęsBaisuCha cha

Gal zinot kaip N.Nekrosiene? Kur specializuojasi ir is kokio miesto?Aš nekaltas

p.Nekrošienė iš Kauno,kitaip dar p.Gapaniuk Mirkt ji pati tai koliais domisi.

Nu tai ar užsiregistravai?