Del OOOO variklio...

Del OOOO variklio…

Siandien meistrai sake, kad mano OOOO 90 '85m. 2.0i 5cyl varikliui shakes. Kas geriau apsimoketu ar kad jie sutaisytu uz 600-700 ar nusipirkti kita ir su idejimu butu ~500Lt., bet nera jokios garantijos, kad jis geras. Pas mane ten kazkokia tarpine pramuse ir ausinimo skystis uzkurus burbuliuoja. Patarkit…

Asmenishkai uzh remonta. Tol kol kaina padori. Tik reikia detales atsargiai rinktis.

nea geriau dek kita o ta pasilik naudosi vietoj virdulio - jei uzkurus burbuliuoja — joke
jei rimtai tai remontas geriau

Remontuotis geriau. Netikiu, kad tarpines pakeitimas kainuotu 700lt. na nebent galva pati trukus. Po remonto tu zinosi: galimas variklio bedas (busimas) ir galesi pradeti taupyti pinigelius toms bedoms salinti. Be to gal ir remonto metu kokias susidevejusias dalis ta pacia proga pasikeisi ir turesi "garantini" varikliuka. O nusipirkti gali ir nepavykti…

JP.

nueik pas kitus meistrus pasikonsultuot. Man taip buvo ir su audi 5 cil . 2,3. Arba apipi… norejo arba puse kauno meistru gaidziai. Ypac tas servizas kur prie bazes auto paslauga ar kazkas , nepamenu

ir ta ir ta pasirinkes gali apsisauti, apsiktarankiai dirba visur, vilniuje, kaune,panevezy, ju pilna visur, geriau nuvaziuok pas tuos meistrus kurie remontavo tavo draugams ir nebuvo jokiu nusiskundimu, o tai sitie gali prisikti tau, snargli uzmesti ir pasiimti 700lt.

Jei tik pakeist tarpine po galva tai kaina maždaug pusiau mažesnė turėtų
būti, jei su galvos remontu normaliai.Neišardęs ir nepatikrines galvos
nesužinosi.

Turi galva-galvok!Jei gali buti garantotas kad ipirksi gera motora-pirk!Bet jei negali atspet perkamo daikto kokibes,teks rizikuot-pinigais arba varikliu!O jei rimtai ,geras meistras tegul pataria,o jei del jo kaltes bus problemu-jis ir atsakis.Nors patis serviso meistrai dazniausiai keicia varikli.(bent jau Zaibo rato meistrai.O po to tos masinos dar 5 metukus laksto).