Del nuotrauku perkelimo is telefono(žr.12 žinutę)

Del nuotrauku perkelimo is telefono(žr.12 žinutę)

Sveiki,gal galite padeti.man reikia is Nokia 3200 perkelti nuotraukas i kompiuteri…laiduka turiu,i telefona ji moku istatyti,tik nelabai zinau,i kuri kompiuterio lizdeli ikisti.gal galit pasakyt?ant to laiduko parodyta melyna spalva,bet kompiuterio nugareleje yra 2 laisvi lizdeliai ir ju spalvos tikrai ne melynos.ir dar jauciu,kad reikia kokios nors programeles.kokios? Busiu labai dekinga,jei kas paaiskins,kaip visa tai padaryti LabasAciu.

nokia.com parsisiusti reikia nokia pc suite programa,ja suinstaliuoti. Pakui jei turi laiduka, prie jo turejo buti cd su tvarkyklemis. jas irgi suinstaliuoji ir …viskas O del laiduko kur ikist tai zinok niekur kitur neikisi, bandyk, kur lenda - tikrai nesduklysi, o siaipi USBgreiciausiai. sekmes

Aciu tau labai,parsisiusiu butinai tik vienas dalykas,kad prie to laiduko nebuvo jokio CD.o tos tvarkykles butinos?ju parsisiusti is niekur neimanoma?

Nu zinok net nezinau ar rasi, arba reikia ziuret ant to laiduko gal koks serijos nr ar gamintojas ar dar kazkas yra ir perr google ieskot. sekmes

Nokia Pc siute nerado man telefono. O stai Oxygen phone manager rado.bet versija turi but 2.2 ar didesne nes kitos yra senos ir nepritaikitos 3200

o gal zinai,is kur ta Oxygen phone parsisiusti?

NA is kur istraukai kad is nokia.lt reika atsisiuti kaskokia programa nesamone saip jei ir atsisiusti gazin ar veiks o dvi programos telefono viename PC neveika !!! O geriausa dabar yra programa OxygenPhoneManager2.5.0.0 O i kur ikisti laida PC tikrai surasi ir pati ten yra dvi jumktis pas tave i kurie nori i ta ir pasijumk

oxygensoftware.com/download/OPM2.zip

O dabar jau normalai Bardaciokas o pries tai nesamones rasai Mirkt

labai labai tau ačiū Laimingastik dar 1 klausimėlis.tai,jei šitą programėlę turiu,būtinai reikia tvarkyklės,kuri,kaip tu minėjai,turėjo būti kartu su laidu?

Negarantuoju 100% bet manau kad reikia

Aciu visiems,kas cia rase,bet kazkaip man vis tiek nesigauna pasidaryti…gal yra cia tokiu,kurie yra perkele nuotraukas is nokia 3200?ir viska paaiskintu,ko reikejo,nes as programeles parsisiunciua,bet vis tiek kazkas ne taip…

Sedejau Omnitelio salone ir viena ausim girdejau kaip konsultantas aiskino zmogui su panasia problema. Bandysiu nerisliai atpasakoti MirktZodziu taip. Is pradziu reikia suinstaliuoti USB duomenu kabelio draiverius. Ir tik po to instaliuoti Nokia PC Suite programa. Kazkurioje ten vietoje reikia nurodyti, kokio tipo pas tave duomenu kabelis. Tai reikia nurodyti ne USB, o COM1 ar COM2 Apakęs Tuomet viskas turi veikti. Pabandyk, gal pavyks. Siaip artimiausiom dienom ir pats ruosiuosi toki kabeli pirkti, tai pats turesiu tokia pacia problemele. Jei tau pavyks ja isspresti anksciau - pakonsultuosi ir mane Mirkt

Labas, nors naudojuosi nokia 3100 bet pamėginsiu paaiškinti, manau tau tiks, aparatas panašus. Jei tavo turimas kabelis neoriginalus, jis veiks su programa Oxygen phone manager, tik ji turi būti užregistruota. Eini adresu mobile.box.sk. Šone pasirenki Nokia. Iš sąrašo surandi ir atsisiunti O.P.M., įrašai ir užregistruoji. Atsisiųstame faile bus paaiškinta kaip. Tada galėsi programą naudoti pilnai. Nustatymuose greičiausiai turėsi nurodyti COM1 jungtį. Pirmą kartą programa nuskaitys telefono turinį ir t.t. Jei turi ir kitą programą telefonui, nepaleisk jų abiejų kartu. Dar nebloga paprastesnė tam programa yra Mobile media browser, turėtum rasti ten pat.

RmG neblogai paaiskino, tai dabar ir bandau viska pasidaryti,jei man pavyks-parasysiu sitoj temoj,turbut pades ir tau Mirkt

Aciu tau labai!dabar viska bandau daryt pagal tavo patarimus,tikiuosi,kad pavyks Mirkt