Del nuotrauku issidestymo tvarkos klubu foto galerijose...

Del nuotrauku issidestymo tvarkos klubu foto galerijose…

Siulau toki dalyka: kai kas nors paraso komentara prie nuotraukos kuri yra, kad ir paciam foto galerijos gale ji automatiskai persikeltu i prieki. Ta prasme, siulau, kad nuotraukos buvimo vieta butu apsprendziama tokiu pat principu, kaip ir temu. Temoje parasius zinute ji automatiskai iskyla i virsu. Manau taip butu geriau nei dabar, nes dabar pvz., paraso kas nors komentara prie seniai idetos nuotraukos, o zmogus ja idejes perskaitys komentara tik tuo atveju, jeigu susiras ja nuotrauku galerijos gilumoje.

Aciu uz demesi Laimingas

Pasiulymas gal ir neblogasNekaltas
Man jame nepatinka tai,kad gali kilti paprasciausia netvarka foto galerijoj.Kazkas ides foto,paskui kazkas pakomentuos senas foto.Jos tarpusavyje maisysis.Nezinosi kur naujai patalpinta foto,o kur sena.Ypac apsunkins moderatoriu darba,kurie turi sekti foto galerija,kad nuotraukos nesikartotu.Manau igivendinus tavo pasiulyma foto galerijos tvarkymas taptu neimanoma misija.Nekaltas
Gal galima butu gauti privacia zinute,jei kas paraso komentara prie tavo patalpintos foto?Nekaltas

man labai patinka misss666 pasiulymasTaip

yra juk tokia funkcija kaip Naujausios ir Populiariausios tai wat jei tai neapsunkintu bangos darbo visaij nieko butu kad kai paspaudi ant Naujausios tai iskrenta fotkes tokia tvarka kokia dabar, o siaip kai ant POpuliariausios tai rodytu pagal tai kaip LCG pasiule TaipNekaltas

Musu saunuole Magii GėlėBučkis kaip visada rado gera kompromisa. Visiskai jai pritariu GeraiLaimingas

ziuriu musu mastymai sutampa as ir perskaites pirma zinute pagalvojau, juk butu galima pranesti privaciai ar e-mail’u taip pat kaip ir informuoti apie zinutes tavo temoje
bet siaip nemanau kad kas tai igyvendins, nes ir taip banga fleima daro dyyyyyyydeli

O tai admin’ai zodzio tarstelti negali?.. Nekaltas

Aciu admin’ams uz parodyta "pagarba". "Malonu" kazka daryti bangos labui, kai i tai niekas net nezvilgteli ir tai nebus igyvendinta.

Alio banga, ar girdite mane? Turbut ne Mirkt

Turbut issijunge… Juokiasi

O as laukiau atsakymo del mano pasiulymo, kaip sutvarkyti konkreciai Sporto klubo foto galerija. Tiesa, rasiau adminams i privata, bet…

Cia mazdaug: "tiek lauket, dar palauksit" Mirkt