del masinos vagystes

del masinos vagystes

na pavoge man golfa antra, pries koki menesi su kapeikom, padaviau skelbima tai priskambino visokiu nasarnyku uzsidirbt norinciu.
bet ne tame esme, esme tame, kad siandien vel skambina ir sako kad turi mano masina, priedo realiai sneka.
ar gali buti kad sitiek laiko butu pralaike mano vargsa dizeliuka neisardyta?
kas turit patirties ant tokiu dalyku parasykit

Paklausk tu kurie skambina, tokiu detaliu apie mashina, apie kuria zhinotum tik tu ir tie kurie turi ja shalia… zaprasto… o jei pasirodys tikrai tie - skambyk menturai ir tegu aiskinasi… kokia ablava padarys…

As nusistebejau, kad dabar auto-vagysciu skyrius visai neblogai dirba. Va priesh pora savaiciu pazystamui nufyrino 93 passat’'a, tai po savaites skambina - rado. Siaip gan nuostabu, kad dar neisardytas stovejo kazkokiam garazhe.

jo, gi visada kazka zinai ko kiti nezino, bet gali paziureti. sakyk va bardacioke kas buvo padeta? Cha cha bet siaip tai taip ilgai gal nelaikytu man atrodo…

Zajoba - ai veze mane su maxima nuleva 3.0 v6 (jei apie ja kalbi) - pastoviai ant ekonomaizerio virs 14 l buvo…

Zajoba - ir kainuoja 2500$ Šypsena)))

manoji ryja 9-11litru/100km. o pagreitis 6.6-7.4s 100km/h ( pagal gamintoja)

Jo svajoja ir mano masina ir as apie toki dvizoka.

aciu TracS Mirkt o kas valit, ivardink man pliz nors pora masina valganciu 8 ltr ir imanciu simta per 8.5 sek Cha chaar tau “valit” tik bmw M3, ferariai, ane? Cha chabeje, special for u Šypsenavilong.lt/video/140_divx_mp3.avi

Nivalit sita japonike,bet neblogai:]

nu ka jau cia Laimingas ir masina neatsisakytu Šypsena

“Apie ka svajoja Blin’as…”