del lubu siltinimo

del lubu siltinimo

Sveiki,
Paieskoje nelabai radau info, todel uzklausiu.
Nusipirkom vieno auksto namuka ir iskilo klausimas del stogo-lubu siltinimo. Ten dabar prie stogo balkiu (turbut taip vadinasi), kurie isdestyti kas 60cm, statmenai prisugti profiliukai, prie kuriu prisuktos gipso plokstes. Na gaunasi tokia grotu sistema. Dabar iskilo klausimas kaip geriau desti sildinima.
Vieni pataria kloti plevele, deti 10cm puta, o ant jos tiesti stiklo vata. Taciau kiti statybininkai, teigia kad reikia dar kalti lentas, ir tik ant ju tiesti visa ta apsiltinima, nes dabar gaunasi, kad siltinimo medziagoos tiesiamos, tiesiog ant gipso ir jo tvirtinimo profiliu. Mat gipsas gali neislaiky ir per laika islinkti. Bet mano nuomone ten gan daznai sudeti tie balkiai ir profiliai, ir gipsas turetu laikyti ta visa siltinima. Juk tos putos ir vata nekazi ka sveria, kai pasikloja.
Kokia jusu nuomone?

http://www.paroc.lt/channels/lt/building+insulation/solutions/roofs/de
fault.asp

dekui uz nuoroda.
cia http://www.paroc.lt/channels/lt/building+insulation/solutions/roofs/ga
ble+roofs+i.asp

labai gerai matyti, kad lentjuostes dedamos. O kaip dabar ispresti problema, nes pas mane gipso tvirtinimo profiliai prisugti tiesiai prie siju, o gipso plokstes prisugtos prie tu profiliu ir nera jokiu lentjuosciu?

Tai jei nori lentom apkalt - tai teks ardyt ta karkasa. Kitas variantas - nuemus gipso plokstes sukisti vata tarp gegniu (isislgai) ir tarp profiliu (skersai), uzdet garo izoliacija ir vel prisukt gipsa…

As lentu nededu, vata prilaiko tarp gegniu istampyta viela, be to profiliai kas 50 cm…

va cia tikrai nebloga mintis su viela. Manau zymiai paprasciau butu, negu dabar viska ardyti. O kaip tu iskloji garo izoliacija? Ir ar per laika nuo svorio viela nepraras to itempimo?
Man dar mintis buvo kilusi, prie siju kalti metalo kampuocius ir ten sudeti lentukes. Tada and ju deti izoliacija. Bet cia ir medziagu ir darbo zymiai daugiau.

Garo izoliacija "prisaudyta" prie gegniu. O vata gal galima uzkisti uz tu g/k profiliu, ir laikysis pati, lengva gi…
Ir tikrai nemanau, kad g/k plokste, prisukta prie profiliu kas 0,5 m neislaikys 10-15 storio vatos, ispraustos tarp gegniu arba dar pakistos po profiliais …

na as ir taip manau. Tik matai man ta garu izoliacija jau nebeiseis prisauditi is gegniu apacios, nes jau uzdetas gipsas. Tai ja galiu gal paprasciausiai izskloti tarp gegniu uzsilipus ant palepes?

na as ir taip manau. Tik matai man ta garu izoliacija jau nebeiseis prisauditi is gegniu apacios, nes jau uzdetas gipsas. Tai ja galiu gal paprasciausiai izskloti tarp gegniu uzsilipus ant palepes?

is virsaus gek paprasciausia polietilenine plevele islankstyk tarp gegniu ir sudek vata /tada reiktu kondensacine pleveke prisaudyt / oro tarpas vata siaip turi kvepuot Mirkt