del LINUX&Win98&WinXp viename harde

del LINUX&Win98&WinXp viename harde

pas mane skletas hardas (viena partiticija 10gb, kita 15gb) ten kur desimt sukasi LINUX o i ta 15 esu isimetes tik WIN98 reiktu dar ir WINXP teij ar juos ten galima i ta pacia partiticija kur Win98 9kazkaip dar wienos nenoriu daryt)

Nieko nebus,reikės nuo to 15GB dar gabalą atkirpt ir ten dėtis WinXP.O jei instaliuosi i ta particija, tada WinXP suformatuos viska ir susimstaliuos Šypsena

esu kazka girdejes apie ACRONIS OS SELECTOR (klasiokas sake paieskos kazkuriam HACKER buvo) GAL su ja eitu???

Nop.Acronis OS selector yra boot menegeris, kuris isiraso i MBR ir leidzia pasirinkti norima OS.Tai tas pats kas LILO ar GRUB ar Boot Magic.Nespausk is sudo vasko.Geriau padaryk taip(su PQ partition magic):
2 GB -Win98
3 GB -WinXP
10 GB-data
10 GB-linux
Viskas.

thanks uz info Alus Taurė Dovana

naudok su linuxu ateincnchia LILO, tikrai geras ir demesio vertas loaderis. Beja jis pagal defaulta pagrindinis Mirkt

tai su LILO aceit eitu i viena particija WinXP ir Win98 suintaliuot ? Cha chaCha chaCha cha

Win NT (2000, XP) ir win 9x (98, ME) gali būti ir vienoje particijoje - pirmiausiai instaliuojamas win9x, po to win NT, pasirenkant instaliacijos variantą šalia esamos operacinės sistemos (ne upgrade). Kadangi ir win9x ir winXP naudoja sisteminį C:\windows katalogą, tai geriau būtų win xp katalogą pavadinti kitaip, pvz: c:\windowsXP. Jei šalia yra ir linux, tai startavimo metu pirmiausia startuoja Lilo - pasirenkama arba linux, arba windows. Pasirinkus windows, startuoja windowsNT loaderis, kur galima pasirinkti win9x arba winNT. Darant kaip aukščiau parašyta, paprastai nereikia rankinių nustatymų - viskas susitvarko automatiškai.
Mano nuomone turėti win9x ir winNT viename disko skirsnyje yra nepraktiška , nes lūžus vienai sistemai Baisu , garantuotos problemos ir kitoje Ignore.

Jokiu budu negalima uinstaliuoti dvieju sistemu viename skirsnyje Ne. Tik atskiri skirsniai ir taskas.

bajeristai as ir savo vaikus taip veziosiu Laimingas

grazu… Cha cha

žiauru…

gamtovaizdis? Nekaltaso siaip tai amerikoniski bajeriai cia turbut…

apsivemciau kai tas gamtovaizdis pro sali lektu greitai Cha cha Cha cha Cha cha

dangtis su langu - vaikas gali gamtovaizdziais grozetis

o man juokinga Juokiasi

prie dusliarkos galo Cha cha

Svarbiausiai uzhsimirshus ant vieneto nekilnot…