Del ko taip gali buti: veikiant edonkey, nerodo avi (divx, xvid) filmu?

Del ko taip gali buti: veikiant edonkey, nerodo avi (divx, xvid) filmu? Nekaltas

gan keistai skamba, bet taip yra, anksciau galvojau kad del kazko, BSPlayer meta errora, apie RGB, ir kad switch to … taij rodo vaizda toki labai lieva, arba isvis strigineja, tas pats daro su kitajs playeriais, tik erroro nemeta. Ieskojau pradzioj kaltes codecuose, viska istryniau ir isimeciau k-lite codec (taip pat buvau ir divx total packa instaliaves), tas nepadejo vistiek vaizdas buvo lievas arba striginejo, taigi isjungiau edonkey, ir tada filmas pradejo eit normaliai, o va isjungiau filma ir ijungiau edonkey, filmo jau normaliai nejo paleist… niekada tokios nesamones nebudavo… del ko cia taip gali buti? beje filmai ne edonkey sharinamoje direktorijoje

o kai donkis isjungtas rodo normaliai?
man su integruotu i725 4mb tas pats buna del 1024x768 rezoliucijos. su 800x600 rodo normaliai. tikriausiai nepaveza videske

pas mane vaizduske integruota tik 8 mb Cha cha, kaj donkis isjunktas tai normaliai rodo, bet va, kad anksciau tokiu dalyku niekada nebudavo… abejoju ar cia del vaizdo plokstes Nekaltas