del judesio daviklio

del judesio daviklio

namie metosi nenaudojamas signalizacijos komplektas, yra prie jo 5 judesio davikliai, uzsimaniau viena paimti, ir pasidaryti kad kai ieinu i kambary, uzsidegtu sviesa. tame judesio daviklyje yra 6 kontaktai: prie 2 parasyta TAMPER, prie kitu dvieju N.C. ant vieno +, ir ant likusio - kas nors turi kokiu minciu, kur ir ka jungti. ir ar cia butina pajungime naudoti, ta didele signalizacijos schema? gal galima jungti prie jos?

Į + ir - paduodi maitinimą 12 V, o prie kontaktų NC (kas reiškia Normal Connected) per relę jungi lempą. Šiaip ne tam tie davikliai skirti ir geriau juos naudoti pagal paskirtį. Kas per signalizacija ir kiek už ją norėtum alaus ?

Signalizacija RANGER 8600 Komplektas toks: pagrindine mikroschema(ji ideta i dezute, kurioje dar yra 12v akumas ir trasformatorius) + sirena (kabinama is lauko) + mazas valdymo pultelis + 5 judesio davikliai + 2 dumu detektoriai, tai va toks komplektelis o kainos tai neisivaizduoju, siulyk tu

6 zonų centralė, hmmm, nematyta tokia dar Lietuvoje o ar yra user manualas kokis prie jos ? Senai demontuota ? Akumas dar kiek gyvas ? Na sakykim 40 Lt. galėčiau atiduoti už centralę ir pultelį, judesio daviklių man nelabai reikia tai 10 Lt už juos. Už sireną dar 20 Lt. Gaisro daviklių visai nereikia tai alaus butelis. Tai iš viso 70 Lt. + alus ir sukertam ?

uz ta alaus buteli galesi is manes gaut judesio davikli specialiai lempai junginet, tik nenaujas ir kazkodel grybaujantis, gal pasitaisysi.

kartais NC reiskia ir Not Connected Nekaltas

Kainos nauju : levoriskis.com/

Kartais,bet ne čia.

Ir ten yra Ranger ? Ne. Tai nx kiši čia tą levoriškį ?

NC-normaly closed. o siaip tu cia pigiai nori iszmogaus centrale paimt.

ne uz tiek atiduoti gaila, geriau jau tegul dar paguli Cha chao siaip demontuota gal 2000, del akumo gyvybes zenklu nieko nezinau siektiek placiau apie ja panelguides.com/panels/caddx/ranger8600/8600-inst.pdfpanelguides.com/panels/caddx/ranger8600/8600-user.pdf gal rasdit kokios info

seip tai NC - normaly closed o NO - normaly open ir negali cia but kitu interpretaciju.

Pigiai - nepigiai čia realiatyvu. LaimingasCentralė egzotiška, chren kas žino a ji dar veikia, gal koks instaliuotojo kodas užlockinas ar kitkas pridirbta, akumuliatorius garantuotai miręs per 5 metus Baisu. Jei pirkt tokią tai tik pigiai. Man, kaip instaliuotojui ir naujos nedaug kainuoja. Laimingas Arba tegu dūla pas MR}{. Išmes dar po 5 m. kaip bevertį daiktą.

kam tau judesio davikliai.pasidaryk nuo garso davikliu reguliojama apsvietima.uzeini y kambara, supploji ar dar ka paveiki ir pist - sviesu Cha cha o sejp isvis geriau nieko nedaryk.geriau eik su Elektriku alaus gert Cha cha