Del interneto per mobilu telefona

Del interneto per mobilu telefona

KAip suprast internetas per GPRS?
http://www.omnitel.lt/?m_lt$79352_94627_94633
Cia kaip normalus internetas kompe? Su visai normaliais puslapiais pvz. delfi.lt,jippii.lt ir kt? Ar kaip suprast? ir kas ta telemetrija per GPRS?
GAl kas galit paaiskintNekaltas
Aciu uz infoTaurė

jo tai normalus internetas, bet mokestis yra uz duomenis labai didelis. ApakęsApakęsApakęs

nu bet ir y chata gali ejt ania? zjb’sLaimingasKad ir pigu butu…

Jo gali ir i IRC ar mIRC’a.

Internetas per GPRS, tai normalus internetas tavo kompe. Prijungi prie PC savo telefona, susikuri Dial-Up connection, ir viskas - savo kompiuteryje turi normlau ineta. FTP, WWW, IRC, POP, SMPT ir t.t. Gali net per KaZaA ar panasia PPP sistema pumpuotis failus, tik ilgokai uztrux. Jei gyveni gero rysio zonoje, greitis prilygsta normaliam Dial-Up’uj per telekoma, kartais net siek tiek virsyja. Tik ping’as yra gan didelis - todel IRC gan lagina, bet ftp ar mailas eina geraj.

RoCkaZ: P2P, o ne PPP. PPP yra visai kas kita. Mirkt

Syclone: Taip, naudojantis GPRS gali daryti lygiai ta pati ka ir prisijinges kitais budais (aDSL, dial-up, kabelinis internetas) tik realus in/out greitis nelabai kada bus didesnis nei 3kb/s.

Tfu, ne taip parasiau Liežuvis

Seip greitis tai daug didesnis - 5-6 kB/s

RoCkaZ:
Esu tik viena karta naudojes - Pries metus Omnitel GPRS, Vilniuje Zirmunu rajone.
Greitis retai 3 kb/s persokdavo.

Manau tu kalbi apie 3kB/s. Taip, tais laikais greitis buvo tikrais lewas. Bet daba omnis pagerino GPRS iranga; siuo metu pats naudojuos, ir wakarais buna 5-6 kBps.

Tada nera taip prastai.
Mano dial-up realiai siunciua nuo 4 iki 6 kilobaitu per sekunde (56kbps pralaidumas).
GPRS - visai neprasta alternatyva dial-up’ui ten kur nera galimybiu padaryt DSL’a.

Nuo DSL A1 perejus prie GPRS labai sunq… Žliumbia

Na as Bites GPRS’a naudojau mazdaug puse metu iki apmokestinimo Utenos rajone ir Kauno mieste. Tai greitis nebuvo auksciau pakiles kaip 3.7 kB/s

Zmones padekit.atjunge man telekoma o gywenu uzkampi taj belieka per mob.netas kompe.bet as zalias apie taj.taj klausiu:turiu sgh c100 kokio laido reikia prie kompo?kokiu programu?ir kaip ten paleist ?pas mane labas korta.p.s as noriu narsyti norm.psl.?