del interneto narsykles

del interneto narsykles

kiek isbandziau interneto narsykles tiek IE, firefox, avant broser, opera it pan. niekur visiskai neatidaro paveiksleliu ar visu nuotaiku kurie patalpinti internetiniame puslapyje. kur galetu buti beda?? laukiu jusu komentaruir patarimu. busiu dekingas.

Kox saitas liaudziai sakyk, atmesim kaikuriuos varientus.

pvz. one.lt

1. avant nėra atskiras browseris… jis tik savo interfeisą turi, o naudoją IE varikliuką…
  2. one.lt tai gali kreiptis į jų administraciją, nes čia browseriai ne prie ko…

su one.lt isvis atskira kalba Cha cha

darbo kompe viskas gerai ir per IE ir per avant browser viskas gerai rodo o va namuose kvailioja… nesuprantu kas daros… anksciau viskas buvo gerai.

buvusiam darbe aš apskritai buvau lane užblokavęs jį… o dabar ir emailus atsisakau siųsti į jų servus…

kodie ??
tai nori sakyt kad specialiai kaza reikia naudoti??

paduok one.lt į teismą, o pats nueik pas psichologą pasikonsultuot jei tai tau toks būtinas dalykas…

prasmė pas psichologą eit visada yra prasmė… čia tik lietuvoje egzistuoja tokia nuomonė, kad psichologai naudojami vien tik tada kai žmogus palūžęs…

nebesvaik bouciau Juokiasi

man tapati beda Šypsena anksciau taip nebudavo, bet jau koki menesi visu nuotrauku neatidaro Nekaltas

nu tai kolektyviniams ieškiniams paprastai būna daugiau šansų kažką pasiekt…

kazi kame saknys

neisivaizduoju Nekaltas