del integruotos vaizdo kortos

del integruotos vaizdo kortos

O ne geriau nusipirkt normalia vaizdo korta? Aš nekaltas

Nors del to didinimo nieko nesu girdejes…

Bijau nusishneketi nes specialiai nesidomejau, o susiduriau su tokiomis sistemomis tvarkydamas klientu ""suniokotus"" kompus
Nesu tokiu video cipu shalininkas, bet teko poroje kompu kaip tik nesenei ta operacija, RAM paskirima del video daryti.
Tas dalykas daromas BIOSe. Visa eile m/b su integruotu Video naudoja darbine RAM arminti. Sakykim 256MB RAM, jei video skirsi 64MB, liks OSui maziau nei 200MB.Jei tai Win98 - to visai uztenka.
Taciau stai nesenei teko toki kompa su Duron 900 remontuoti… o kita visiskai nauja AMD Thunderi 1333 tvarkyti. Tai tokios integruostos video su okupuotais 64MB is RAM ispudis kad 8MB. Net Volfenshtainas eina… na ka ten eina, tormazas. Ant naujo paleidau 3D Mark2001…360 tashku??? jau nebepamenu tiksliai.
Zodziu, su integruota video, kuri atminti ima is RAM Blogai, na tik ofisiniams reikalams, sekretore popieriukus rashines ir Lines stumdis 100 metu …
Teorijos siuo klausimu nezinau, na o praktika man buvo tokia, jei nusishnekejau… Blogai Aš nekaltas Liežuvis

o kur ieskot BIOS`e to padidinimo, nes kai kraunasi kompas rodo RAM 120MB+8MB shared? Beja, pas mane duron850, tai tas kompiuteristas is kurio pirkau, kazka uzsimine del video didinimo, bet tai tik pora zodziu.

Kol krapsciausi zinojau kur tiksliai, o dabar…hmmm
BIOSe kazkoks punktas Shared RAM ar Shared memory for Video… na nepamenu tiksliai. Ten uzrashyti MB… ne tiek jau daug tu opciju ten su MB, gal nenugrybausi…

Na pas mane integruota video,tai karta bandziau iideti tikra, bet kompas nesureagavo pabandziau dar biose nustatymus pakeist bet Piktas
tai ka tai reiskia , kad …Blogai ragas…ar galimi ir kiti variantaiCha cha

tai ka negalima isidet tikros vaizdo kortos, nes as zadu isimest geforce2 arba matrox

velnias666 rašė:

tai ka negalima isidet tikros vaizdo kortos, nes as zadu isimest geforce2 arba matrox

Integruotos video kortos dydį megais galima padidinti tik tada, jei pats integruotos video plokštės dydis tai leidžia daryti. Jei pas tave bus integruota 8 megu video plokštė, tai tu tikrai jos nepadidinsi iki 32 megu. Jei integruota 32 megu, tai tu ją ir gali keitalioti, atitinkamai 8, 13 ir 32.
Kas liečia dėti stacionarią video plokštę į motinine su integruotu video, tai jokios kliūties. Dėk ir džiaukis.

shift, statau tau Alus Alus Alus uz paaiskinima

Jei nori isimest normalia, pasiskaityk motinos instrukcija, ten turi but punktas kur koki trumpikli atjungti kad galima butu statyt tikra. Bent jau ant maniskes Chaitech (kaskas panasaus)tai yra /

koks piktas Juokiasi

visai kaip as mazas…

i kaili jam Vyras

Cha cha

antireklama

Sopraniukas…

nem nem

didele, bet visgi kuda… Nustebęs

Cha cha geras