Del geriamo vandens filtro

Del geriamo vandens filtro

Visa laika naudojau Brita vandens filtrus nežinau kiek naudos jie ten duoda ,bet nesvarbu. Prieš savaite pakečiau nauja filtra ir vandu dabar turi kartu skoni. Po savaites naudojimo jis vistiek kartus. Ar niekam nera taip buve arba kokios firmos filtrus naudojat /?

turim Britą gal 3 metus. Pastebėjau, kad nusipirkus naują kasetę ir porą kartų perfiltravus vandenį (pagal instrukcijasa) jaučiamas kartus prieskonis. Vėliau praeina. Gal priklauso nuo filtro?

Pamenu, budavo prieskonis naujam filtrui… Bet jau kelinti metai, kai mano akyse filtrus nukonkuravo lietuvisku saltiniu vanduoGerai

Kazkada buvo Britta filtrai, bet dabar nors ir turime savo grezini, bet perkame "Zalia giria" ar panasiusCha cha

Šitam filtrui kažkodėl nepraeina Liūdna
Kas dėl "Parduotuviu vandens" kažkada ir aš pirkdavau ,bet paskaičiavau kad per pora menesių aš sunaudoju vandens 2,5 karto brangiau negu kainuoja filtras.
Ant skonio nelabai skiriasi bent jau man. Turbūt koksnors šū***dinas filtras nors pirkau IKI arba gal galiojimas pasibaiges.

Mumi ne kart nepasitaike kartus vanduo po naujos kasetes. gal ne pagal instrukcija keitei? ten dar pamirkyt 20min reikia pries tris kart nukosiant vandeni.

Mirkiau. Jau kiek tų filtrų pakeista viskas buvo gerai tik šitas. Gal kokia leva partija arba jau lietuvoj pradėjo daryti.

Brita filtras efektyvus tik tris dienas, o vėliau jame bakterijų daugiau, nei iš “krano”.Baisu Jei nori tikrai gero geriamo vandens pasidomėk “Akveduko” arba “Zepter” firmų vandens filtrais. Jie nepigūs, bet skirtumą ir naudą pats greit pamatysi.

O tai ka, tais filtrais bakterijas meginat nufiltruot? Apakęs Apakęs Jergusteliau… Ash tai zhinau, kad musu vanduo ish krano, Vilniuje, yra bakteriologishkai shvarus. Tik ten del kitu priemaishu bedos… Shiaip ash visada maniau, kad zhmones tais filtrais kokias mechanines priemaishas ir jonus filtruoja… Nors normaliai niekada nesidomejau Aš nekaltas

Tie filtrai pritaikyti pvz Vokietijos vandentiekiui. Lietuvos vanduo yra kitoks, todėl ir nauda iš filtrų abejotina.

Šypsena Manau…

Labas

o man Vilniuje buto savininkė davė filtrą ir kasetę, tai kai pripyliau vandens, iš kasetės pradėjo bėgti mėlynas vanduoCha cha. O dabar rimtai pasakykite - gal čia yra vandens specialistųAš nekaltas - nuo ko mes valome vandenį ir kaip tai geriausiai nebrangiai padaryti?

Ir bakterijas, ir metalus, ir visą kitą, kas ten pasitaiko. Ir geriausiai tą vandenį įvertino gėlės- joms tikrai patinka.

Šypsena

a tai kokiu principu tuos mikroorganizmus filtruoja? Ihstirpusius jonus galiu isivaizduoti kaip surenka… Kokio tai dydzhio daleles (niu tarkim tame tarpe ir kai kuriuos mikrobus) irgi… Ai reikes pasidomet kada nors, itariu Aš nekaltas

Kam spelioti
http://www.brita.com/
yra lt puslapis bet ten neradau ka filtruoja. Paziurejau USA ten yra siek tiek info.
Pagrindinai filtruoja makroskopines nuosedas bei mazina jonu kieki.
Bakteriju negaudo.
Tarp kitko, Alus viduramziais gere nes vanduo buvo bakterijomis ir mikroorganizmais uzterstasBlogai

Ir dabar geriam. Ir ne tik Alus, bet ir Taurė

Zepter filtrai veikia atbulinio osmoso principu. Filtracija vyksta per pusiau laidzia membrana. Pro ja praina tik mazos molekules H2O o bakterijos yra zymiai didesnes uz bakterijas. Del jonu nezinau nes Katijonai t.y. turintys teigiama kruvi yra labai mazi, juos turetu surinkti su panasiais i brita filtrais turinciais jonoselektyvias membranas. O anijonai galbut irgi. Vistik vienas is Zepter direktoriu yra chemikas ir jis to vandens negeria nes labai jau jis panasus i distiluota (praktiskai neturintis drusku) o vandens apykaita organizme paremta drusku koncentracijos (Koncentracijos gradientas) skirtumais lasteliu viduje ir isoreje. Toki vandeni tektu uzkasti papildoma mineraliniu medziagu doze. Saltiniu vanduo yra tikrai pranasesnis.

Man atrodo, kad sveikiau visgi pirkti saltinio vandeni nei filtrus keisti Aš nekaltas

Ka cia perskaiciau galiu drasiai sakyti, kad Puce teisi. Jie valo iki 5 mikronu dydzio visa s…,(ziurint kiek filtru stovi) nereikia kas savaite-menesi ieskoti kitos kasetes pirkt, o valo tikrai gerai.Is kur zinau? Pats turiu. Is kur zinau kad jis gerai valo? Keli pavyzdukai; arbatinukas-pirmiausia kalkes pacios (panasiai per 2men) issivale (atsokdavo nuo sieneliu mazais gabaliukais), o dabar vidus kaip naujo. Vandieni gali maisyti su spiritu, nepabala. Didziausia problema - kainaTaipTaipTaip

Filtrai…
Kai pavartoji Taurė
Jokie filtrai nerodiklai…
Apakęs