Del Banu(kas gali juos deti)

vaike mielas leisk pasakyti tau toki dalyka cia internetas, o ne kabakas kur kilus gincui sakai einam i lauka… aisku tavo tas inkstiras smegenim vadinamas tokios informacijos nesugebes suvirskinti.

Djay as Kaunietis tai galim susitikti!!!Paziuresim kas i miska vaziuosJuokiasiCha chaO kad Alkoholis bailys ir mamytes vaikas tai zinau jau seniai!!!Nes jis nuo.p.i.s.a bijo susitiktiCha cha

Ciulpk b.y.b.i ze.rtva ir toliauLabasAgape kai baiksi tai patrasyk i kokia temaLabas

Visada prašom, atvažiuok į Vilnių, galėsim susitikti.

VILLE_VALO as mazu vaiku nemusu

Man atrodo kad VILLE_VALO susiparino Cha cha

hehe man irgi pranesk kada atleksi… noris paziuret i tokius egzempliorius kaip tu, villieŠypsena

TAI KA VILENSKAS B.Y.B.CIULPY BIJAI KAUNE SUSITIKTI???JEI ESI TOKS DIDELIS MAFIJOZAS TAI PRILEK.POTO RYSI KOTLETUS IR CEPELINUS PER SIAUDELI!!!ALKOHOLI MAKEDONSKAS *****ELabas???

Matai, man iki Kauno važiuoti, kad prastovėčiau kokioje gatvėje tavęs valandą laukdamas ir nesulaukdamas tikrai nėra tikslo. Aš susitikti tavęs neskatinu, čia tavo iniciatyva buvo susitikti, tad jei labai norėsi - atvažiuosi iki Vilniaus ir galėsim susitikti, pakalbėti.

Regis VILLEi jau mintis isseko, kazka kliedet pradejo

Djay griausk b.y.b.iLabas

Zjb VILLE_VALO zajavke metei, kiek laiko galvojai

Jo , Ville, rakinam tema iskart kaip tik koks nevykelis kaip Djay prades sapalioti savo nesamones!Taip

Aries21 koki suda siandien malsi?

Blia,idiote, Kaunui gedos nedarykVeee

By,bi dejau ant jusu aukosLabasTaipJus vaikuciai jau senai isgeret silto pienuko ir lovytese slapius sapnus sapnuojateLabasAngelasLoozeriaiLabas

tik pats neprisidirbk banintojas,o tai kai pats gausi net sumirkset nespesiMirkt

Gaidy issivalyk sikna nors karta pries bendraudamas su manim
!!!Piktas

Tu esi kalakutas tas kuris laizo putesJuokiasiCha cha

Duxas kur pradingai???Piktas