Del banguotosios papugeles

Del banguotosios papugeles

Num vat nusipirkau siandien dvi papugeles Šypsena ZIuresim kaip seksis Šypsena atrodo labai judrios Šypsena Kokius vardus dedat papugelem? Gal yra kokios taisykles, kad lengviau isimintu ar dar kas? Šypsena
Oki einu daryti narvo LiežuvisP

dviskiemeniai vardai lengviau įsimenami paukščiams. Ir dar neblogai, jei varde yra garsų č, k. r Šypsena - jei mokinsi kalbėti, jiems bus lengviau ištarti. Bet jei pradės kalbėti, tai ištars daug ką Šypsena.

Kaip suprasti daryti narvo???

…papugoms reikia ne smeliuko, o zvyro, o ziurkenu kraikas tikrai papugoms netinka ir is kur jus tokius dalykus istraukiat ?! Baisus

Kazkada seniai zmogus klause ar galima pilt pjunenini kraika i NARVO DUGNAMirkt O smelis (ne zvyras) yra savaime suprantamas dalykas. beje kaip mano papugu veiseja sake tai kad kikos smelis pauksciams- niekam tikes. kuo stambesnis tuo geriau. Mes tai atsimenu pirkom berods 2 ar 2.5 kg smelio pauksciams su kriauklesm is akropolio (maximoje) man rodos kad Best friend vadinosi. Bet dabar kiek paziuriu tai tik kriaukles pauksciams sitos firmos yra… tai nezinau ka darysiu kai musu smeliukas pasibaigs LaimingasBeje musu smelis tikrai pakankamai stambusTūsas

Aš savojom naudojau FINCO smėliuką. Jis smulkus, su kriauklytėm ir jo užteko tikrai ilgai.

Tik dabar atsiminiau savo ta sukurta tema, koks buvo baikstus paukstelis, o dabar jau sunku nuo jo atsiginti…, tik paleisk is narvelio ir tuoj ant peties, ant nosies, ant lupu ir t.t… Cha cha