Dėl advokatės etikos?

Dėl advokatės etikos?

Sveiki,

civilinėje byloje "Dėl sandorio pripažinimo negaliojančiu ir apsimestinio sandorio pasekmių taikymo" advokatė R. Dulevičienė ir jos buvęs vyras R.Dulevičius(buvęs advokatas) abu prisipažysta ir teikia teismui įrodymus, kad atliko apsimestinį nekilnojamojo turto pirkimo sandorį.Paaiškinkite man ar tai nesikerta su advokato etika , priesaika, jai taip, kur kreiptis? Ar Lietuvos advokatų Taryba gali į tokius advokatės apimestinius sandorius kaip nors reaguoti?

Dėkoju už atsakymus.

Tikrai įdomi versija. Bet ko labai stebėtis, kai panašūs dalykai ir daug stambesnio mąsto kasdien jau mūsų Lietuvėlėj dominuoja?

Advokatu taryba jokiu sandoriu neregistruoja. Apsimestiniu sandoriu pasekmes gali uztraukti baudziamaja, civiline atsakomybe, bet atsakomybe taiko teismas, o ne jokia advokatu savivaldos institucija. Jei teismas advokato sandori pripazins apsimestiniu, Advokatu taryba gali imtis drausminio poveikio priemoniu, net iki teises verstis advokato praktika panaikinimo.
Man tik keista, kad advokatai duoda parodymus pries save.

Jei tokia advokatu veikla bus irodyta, tai tikrai turetu buti pripazinta veikla priestaraujancia advokato etikai.
Mano manymu, net ir neesant galutiniu irodymu (teismo sprendimo ir pan.), jei yra negincytinu faktu (kad ir tas pats prisipazinimas ir pan.), galima kreiptis i advokatu garves teisma, kuris yra tos pacios advokatu tarybos sudetyje ir jie si atveji isnagrines bei spres klausima del drausminio poveikio priemoniu taikymo kaip ir minejo rechka.

Aš manau reikia palaukti teismo sprendimoNekaltas

Na ir naivuolis tu , Švabra, - užmiršai kokioj šaly dabar gyveni… Juokiasi
Jeigu jau advokatas duoda parodymus prieš advokatą, - tai tu ten nieko gero tikrai nelauk Juokiasi
Aš tau be jokio didelio vargo ir dar gerokai iki teismo, galiu net pasakyt kuom viskas baigsis ir nesuklysiu nė čiut čiut (gaila kad lošimo kontorose dar nebūna tokių statymų Cha cha).
O baigsis viskas šiteip: teismas sandorį pripažins negaliojančių, o šitie advokatai ir toliau sėkmingai darbuosis teisėtvarkos sistemojeGerai. Tox bus finalas. Advokatai dar gali būt net ir paaukštinti, pagerėjus jų finansinei padėčiaiMirkt po tokio teismo priimto jiems palankaus sprendimo.

Beje, tave, gerb. Švabra, ar ko nors moko net per teliką išreklamuotas advokato Ivoškos epizodas (į snukį davė jam prieštaraujančiam kaimynui Trakų nacionaliniam parke dėl tų Ivoškos statinių. Ir viskas buvo nufilmuota net kamera)
Khe khe khe. Jį teisę ir išteisinę teisėjai dažnai užbėga net ir kavutės pas Ivošką. Taip kad su advokatu Ivoška ten viskas OK, o štai to kaimyno žmonai, gynusiai savo vyrą nuo Ivoškos agresijos, ne pyagai - bus griežtai nubausta už įžeidimus tame pačiame epizode… Juokiasi
Kramtyk tą viską ir išvadas daryk. Cha cha

Lauk lauk teismo sprendimo, kuris seniai išanxto žinomas, bent jau šiuo atveju pagal pateiktą medžiagą.Cha cha

Advokatu garbes teismo nagrinejimas niekaip nesusijes su teismu, nes jie vertins advokato elgesi atsizvelgiant i advokatu garbes kodeksa. Ko laukt ar ne laukt jau jie nuspres.