del 10 ct premijos tele2

del 10 ct premijos tele2

ar skaiciuojasi po 10 ct,jei man skambina is uzsienio??? klausiau t2 sako kad ne,bet gal yra kitaip…

gal kam daug kas skambina is uzsienio pasidalinkit ziniom…!

Nu kaip sake taip ir yra… NekaltasNekaltasNekaltas

Tas 10cnt tele 2 visiems gyvenima gadina,galetu panaukinti ta paslauga.Nes skelbimu prideja pilnus laikrascius del to 10cnt.O pas visas panas beveik tele 2.

del to dazniausiai i tokius neskmabinu skelbimus
98% apgavikai

Na as ir neskambinu,bet neseniai tai ieskojau vienos dalies del auto ir paskambinau i Tele 2,tai kai atsiliepe,tai dar 20sek kol seimininka pakviete,o kai paklausiau ar turi tokia dali tai sako,o uz kiek tu noretm nusipirkti ja.Tai ir nesnekejau daugiau.

Jo su tais 10ct. daug painiavos - negali zinot ar rimtas zmogus ar koks mazvaikis terliojasiCha cha

O man tie 10ct px, nes tele2 naudoju tik 2 kartus per meta, kada per Latvija vazioju, nes per brangu to MegaFono roumingas iseina. Bet tam tele2 man pasake, nors tu ir uzseni, bet tau tie 10ct eina i bonusa GeraiCha cha.

Na,jei tele2 sako,kad ne,tai reiskia ne.

mes gi nedibam tele2 informacijoj, jei taip pasake reisia taip ir yra

Tikrai skaiciuojasi.Sesuo tevui sakambindama i "pildyka" i menesi privaro apvalia sumelia. O skambina paprastai is ivairiu tinklu ir niekada nerodo.

Nerodo numerio

Tele2 geraj Cha cha

tikrai iskaiciuoja bent ne is visu tinklu, jei skambina is mobilaus (uzsienis-vokietija) daznai neiskaito ,o is stacionaro (vokietija) man visada iskaiciuoja, bet ne 0,10Lt yra esme, man jie nereikalingi nes pagrindine kortele ne tele2, manau yra ir rimtu zmoniu turinciu tele2. Šypsena

0,10 Lt.tai vaiku zaidimaiCha cha

skustis galima viskuo, kad tik pasiskusti. as visiai pritariu siam dalykui. ir niekas nemaiso to ivesti nei omniui, nei bitei

Cha cha Ko pykstat? Tūsas Man 10ct premijos sutaupė daugybę pinigų, šimtais skaičiuojant ir nereikėjo niejo apgaudinėti ar Flirtas dirbtinai laiką tempti Labas.

nu ir kas is to tele brangiausiai ir sukciai
as seniau naudojausi dabar jau ne JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Man ir kazkaip nei silta nei salta del tu 10ct nes nesinaudoju tele2 Šypsena

Tu tiesiog proto bokstas… tavo pasisakymai tai isminties perlai…