Dekanui

O dar sakei moderatoriai zhiaurus "Bangoj" … Aš nekaltas

OK. Laiko nenuėmiau, bet maždaug prieš pusvalandį. Ramiai kalbėjausi privat. Ir nei iš šio nei iš to - banas! O niką mano matai. Jis toks pat, kaip ir mIRC`e.

Matyt Bangos moralinis veidas atsispindi ir jos chate Blogai.

Jo… Mamutai Mirkt tu tikrai taip nepasielgtum. Dar nesi tiek sugadintas Liežuvis

Aciu… MirktGėlės

Eikit i kitus # kanalus kalbetis, ir ramu. Bo ten tikrai locheliu gauja susirinkus #banga kanale. Issidirbineja kaip tik begaliBlogai

ok prasau:

[21:31] *** wooppyz sets mode: +b !@*.baltnet.dokeda.lt
[N] _Ledi has been banned from [#banga] by wooppyz, kicking…
[21:31] *** _Ledi was kicked by Dekanas (banned)

laikas +1 val. nuo lietuvos Cha cha

paaiskinimas Cha cha gerb vartotojas wooppyz uzhdejo bana visam baltnet.dokeda.lt Šypsena o tu naudojiesi ju rysiu Šypsena todel mano skriptas automatiskai tave ismete. O seip tuo metu net nebuvau prie kompiuterio Cha chaCha chaCha cha ir dar jei kas butu buvo is sio potinklio butu ishmesti. O seip manau supratai nuo ko viskas prasidejo ?
o jei ne paprasik kad kas paaiskintu smulkeu. Nes sis !@#$!@# smeiztas uzhkniso.
rasisi sekanti posta "Aciprasau Dekano" Cha cha

no offence

A kuom tas ineto tiekejas yr nusikaltes? Aš nekaltas Jei ne karine paslaptis, aishq… Cha cha

dokeda … kazinau mudakai anksceu buvo Cha cha ir tiek o seip tai nezinau gerb. wooppyz poelgio priezasciu Šypsena as nesu jo referentas Cha cha

Dekanas OK. Ačiū už išsamų paaiškinimą. Bet nuo to nė kiek nepagerėjo. Padėtis #banga vistiek yra labai prasta. Ir kaip iš vis išbanintam įmanoma teisybę rasti?.. Aš nekaltas Gal ponaitis wooppyz galėtų paaiškinti?

Ledi Gėlės
Jei man ko ir gaila, tai tik senuju Bangos pasnekesiu ir linksmos kompanijos, kuri issibarste kas sau…Atvirai pasakius, i #banga uzsuku labai retai, todel jo "Dievu" nepazistu…Ir velniop juos, susimatom kitur Šypsena))

Būtent, GingerGėlės Susimatysim kitur… Tesižino jie ten…

Ledi tai kiek pamenu pastoviai piz-da-stradalina ale nikam neydomu, o Dekanas tikrai galetu tuos skriptukus ishsijungt…

Patvirtinu Taip, savo.

Yra tik išėjimas į IRC, o tai jau atskira sistema su savomis taisyklėmis. Ir ten va egzistuoja toks #banga.
Tiek.Šypsena

patikejauCha cha
diewas sako,diewas zinoLiežuvis

Žinau. Kodėl gi meluočiau Šypsena

Diewui newalia meluotŠypsena
o Dekanui tai waLiežuvis