Dekanui

Dekanui

Ar tamsta ne per daug įsijautėt mIRC`e? Kietas

Nu?.. Tai kame reikalas? Gal pasakysi kodėl taip elgiesi?

o tu kas ? Cha cha

pasiaishkink q prisidrbaj daba?Cha cha

nezinau, nelabai jaudina, ir seip jei tai del skripto tai galiu tiesei sviesei pasakit, “kick on ban” neishjungisiu, ir " http://www&quot ; ir " http://&quot ; is wordkick listo neishimsiu o jei nepatinka paduokit i teisma Cha chaCha chaCha chaCha cha

Tu paaiškink lietuviškai. Aš tų tavo įmantrių terminų nesuprantu. Kuo tau trukdo žmonės atėję i kanalą #banga?

o kas trukde ? Cha chaCha chaCha cha

O kas tas Dekanas Aš nekaltas
Cha cha Cha cha Cha cha

Ir tai yra Bangos chat??? Apakęs
Vajaaaaazus …

spoguotas, neplauta galva mudakas, su trilitriakko dugnais Cha chaCha cha ishsamus apibudinimas ? Cha cha

Dekanas tu čia nesišaipyk… Jei kas ir trukdo normaliai kalbėtis ten, tai tik tu Piktas Įsijautei per daug Kietas
Ginger Dekanas mano, kad yra kanalo #banga dievas… nu… jis sprendžia, kam mirti, o kam gyventi… Cha cha

Loxelis pasikeles kazhkox, savo foto nusibodusia visur demonstruojantis… IgnoreCha cha Kad tave pasmaugtu… Cha cha

oi … koke drama … gyvenimo ir mirties klausimas Cha chaCha cha hehehe marazmas Cha cha o tai tu dorai paaiskint gali ka padareu ar ne ? ir kam as trukdzeu ? Cha cha Cha cha Kietas

Kažin ar savo nuotrauka? Cha chaCha cha

zinoma kad ne Cha cha

Drama ne drama, bet šitaip niekas nesielgia. Kanalas ne tavo nuosavybė ir nemanau, kad turi teisę visus kas tau nepatiko mėtyti.

Cha cha

o seip kalba ne apie mania ir mano/nemano fotkes o apie IRC ir seip jei kazkas ne taip pasakikit i msg o nereikia ce stumt ant viso forumo "mol kas ce per loxas?" o seip jei kazkas buvo ishkikintas is kanalo su uzrasu (banned) tai reiskias buvo banned o skriptas automatiskai ji ishkikino Cha cha o seip klauskit gal bus atsakyta Cha cha

ok pasakik kada ka netesingai ishmeciau (nikas, ~laikas)? as tau paaiskinsiu kodel. Ir baigem bereikalinga ginca. Nei vienas seip sau nebuvo ishmestas.