Dedam Moskvich'iui R17


Dedam Moskvich’iui R17

Šypsena)) uz tokius ratus kokius 5 maskaradus paimtum Šypsena)

o, koks autobanginis ratu maniakas stovi Cha cha

ai tiesa, situs ratus parduodu, su padangom! kaina 2200Lt. Duiomenys: R17, prieky - 235/45, gale 255/40. padangos DUNLOP beveik naujos. ka domina, rasykit i privata… galiu idet dar foto is arciau! bukle ideali, jokiu ibrezimu!

Patikek, ne tik ratu maniakas, bet ir visokiu bamperiu, buferiu, “niauktu” langu, spoileriu ir t.t. Nezinau, kas is jo isaugs Šypsena

sakychiau pas tave idomus marketingas… Juokiasi ash tavo vietoj nerodychiau kaip tuos ratus ant maskarado dedu jei pardavinezhiau…

mes newaziajom su jais, netiko skyles, tik foto kadrui pridejom! Cha cha

Kaip mano maskaradas?kai bus buferiai tai bus ka rodyti!

Juokiasi gera fotosesija Šypsena

man taj tas su kalpoku geriau ratas atrodo Laimingas

Nei eitu tokius ratus Maskatuokliui uzmauti, nei ka.

ot ir beveik tinka! tikrai imanoma truputi kai ka pakeitus… skyles papeluot ir arka ciut atlenkt

MB ratlankia tinka tik vidine skyle turi vuti didesne ir isnesimas ne didesnis kaip XX (nepamenu dabar)

Ir po visu jusu paciu aprasymu kas neina (kas man ir paciam senei aisku) jus rasot, kad - ot ir tinka. Duodat. Jo - isvertus pakaba atvirksciai, pakeitus stebules, nuemus sparnus tai zinokit ant ZAZ(kupriuko) tai nesunkei uzeina R19, jo jo. Kalbat kaip … . Truputi sen truputi ten. Ir prieky nieko nesieks, jei is vidaus puse ispjausi. Tik matai su maskatu sunkiau, bo pas ji mataras stovi prieki, o dar ir ratai pasisuke turi tilpti. Taip kad mastykit isnaujo-“konstruktoriai”.

2 fazek tai kam Tau tas skyles pieluoti. Tu paprasciausiai paimk ta lietnyka, pridek is sono maskatuokliui ir pripajalink ji sone, nereikes pieluoti. Tik nevirink, su argonu aliuminio speju nemokesi dar prie ketaus bugno privirinti. Cha cha Cha cha Cha cha

weberi 2103 jei cia taip sakai tai reikejo atvaziuoti kaip dejom ratus ant mano masinos ir pasiziureti kad tik su dilde prabruzint skyles reik!ir tinka kaip suniui vatinka!

Man rodos kad zmonems subiro bambalis, tai cia pakaitinis auto. O su tokiais ratai butu geda tai zmones uzsidejo nuo sugedusio auto Cha cha

super

cool Šypsena

Tiuningovas Maskaradas… Šypsena Kanda