dažai

Aha!Taip Musu gal net geresni patarimai buvo, o ji i mus net neatkreipe demesio…Žliumbia

neteisybeŽliumbia… protesto vardan siandien nesitvarkysiu namuCha cha

Gerai Bet tada nekviesk nieko namo, nes nualps nuo betvarkes ir kvapu. Tada turesi dar didesniu bedu, nei dazuotos kelnes…Cha cha

Gerai Bet tada nekviesk nieko namo, nes nualps nuo betvarkes ir kvapu. Tada turesi dar didesniu bedu, nei dazuotos kelnes…Cha cha

[/quote]

nu cia ne problemaNekaltas… pas mane ir taip nieks i svecius neinaCha cha

nu cia ne problemaNekaltas… pas mane ir taip nieks i svecius neinaCha cha
[/quote]

O tai kol taip?Apakęs Bijai zmoniu?Laimingas

O tai kol taip?Apakęs Bijai zmoniu?Laimingas

[/quote]

jie manes bijoJuokiasi

Jauciu kaip pradedi pezeti, tai jie is taves iseina va tokiom galvomPavargęs ir darGirtas…Ane?Juokiasi

tai kad neateina nieksŽliumbia

Tai jei patys neateina, tai gal kartais ir pakviesti reikia…Liežuvis

manai padetuPavargęs

Nepabandes nesuzinosi…Cha cha

bijau kad pakvietus sutiks ateitPavargęs

Tai tada pasakyk, kad pakeliui pasiimtu ir alaus ar vyno…MirktNenori, kad aplankytu?PavargęsOt jau koksKiaulė

is tikro tai noriuTaip… tik kad draugai visi issilaksteNežinau…mane viena ant Kauno palikoŽliumbia

O ka tu Kaune veiki? Dar vis sesija?Cha cha Leva, kai visi issilaksto…Nekaltas
P.S. ar as teisingai atsimenu, kad tu ne is Kauno…Flirtas

taip tu teisingai atsimeniTaip… ir man jau ne sesija… tik skolas reikia issilaikytCha cha
bet ir taip tikriausiai liksiu vasarai Kaune… reikia darbo ieskotisNežinau

Ooooj, kai kabo skolos nekas buna. As si karta, kaip bebutu keista, baigiau be skolu.TaipCha cha
O tau neatrodo, kad darbo per velai ieskot pradedi?Mirkt Visgi vasara jau beveik ipusejus(jei sezoninio ieskai)…

o tai ka anksciau nepavykdavo be skolu baigt?Pavargęs
o darbo tai as nesezoninio noreciau o nuolatinio ir dar geriau pagal specelybeTaip

Neisivaizduoju Nekaltas

Pavykdavo ir be skolu kartais, bet viena skola tempiau visus metus, kol atejo paskutine savaite likviduoti skola…Mirkt