daugiavaike seima

Kutikuti, o kas anksciau su issilavinimu buvo kitaip? Is esmes kitaip?

aš turiu du sūnus ir labai noriu mergaitės. Bet kas man gali garantuoti, kad trečias vaikas nebus sūnus? Vat ir susilaikau dar kol kas Drovus

Tėvas pasakojo, kad iš stipendijos bent kartą per mėnesį vesdavosi mamą restoranan, prisivalgydavo, ir šampano išgerdavo. Turint omeny, kad mano seneliai buvo Sibire ir lašinių neatsiųsdavo, jam iš likusios stipendijos tekdavo gyventi visą mėnesį. Ir nieko, pragyveno. Pabandyk taip dabar, prieš tai iš kažkur gavus pinigų susimokėt už mokslą.

Na, o man tevas pasakojo, kad vaikysteje valgydavo cepelinu nuovira, kad numalsintu alki. Tas pats sovietmecio periodas, skirtumas tik tas, kad mama palaidota sibire, o tetis priglaustas pas mociute. Taip pat negalejo baigti mokslu. Mama baige aukstaji neakivaizdziai, t.y. dirbdama.

Abi seses, mano ir Vyras, mokosi univeruose, uz moksla nemoka. Sutinku, kad mano sesei netiesiogiai padedam mes, nes gyvena pas mus.

Visiskai sutinku, kad skaudu, kai visas papildomas lavinimas yra mokamas, ir jam nera pinigu. Bet korepetitoriai buvo mokami ir mano laikais, o tam tikros vietos univeruose - perkamos. Galu gale, keli is musu is principo gales suteikti vaikams issilavinima uzsienio universitete?

O kas suvalgydavo cepelinusApakęs

Kelioms dienoms virdavo. Istorija ten sudetinga, ir tragiska, nesusijusi su sia tema, nors seima irgi buvo daugiavaike.

Ko gero, man idomiau butu pacios daugiavaikes moters gyvenimas ganetinai sudetingomis siandieninemis socialinemis salygomis. Vaiku auginimas yra didziulis ir sunkus darbas, manyciau, kad penkiems vaikams drasiai reikia visos mamos darbo dienos Šypsena Taciau tokiu atveju, jei mama "dirba" namie, ji netenka socialinio draudimo, o jauniausiam vaikui sukakus 8m, ir valstybinio sveikatos draudimo. Su mamos igudziais nelabai pakonkuruosi darbo rinkoje. Kaip tada ji gali uzsitikrinti sau bent nedideles garantijas?

Garantiju nera. Bet man va pasiseke. Trecias skirtingas buvo.
O siaip tikimybe yra bet nedidele. Bandyk bandyk ir kada nors gausis mergaite.

Is tokiu bandymu ir atsiranda pasakos apie dvylika broliu juodvarniais lakstanciu…

O tu pasakos apie dvylika sesiu juodvarniais lakstanciu kartais negirdejai? Nes man ko tai antras sunus nesigauna Šypsena o noretusi