Das kibiras

Das kibiras

Su pačiu populiariausiu logotipu šiame pasaulyje Mirkt Valio

tai apvogei one.lt portalą vagie Piktas

Karolis - Jo, kaltės jausmas baigia iš vidaus sugraužt. Einu ta proga dar vieną alaus pasiimt Piktas

Ir išvis - youtube.com/watch?v=07Kgl3gzi1k&feature=channel Booom!

youtube.com/watch?v=a2fDMfwVVgo

Karolis - Kiekvienam savo, o žinant čia besirenkančiųjų skonį - tavo gabalas manau daugumai bus priimtinesnis nei maniškis Cha cha

mano skonis geresnis Cha cha

Juostinis magas. Girtas Nuo vaikystės jis man kažkoks burtas. Gal dėl to, kad nuo kūdikystės klausydavau hiperbole rondo ir visus kitus per ta tokį didelį su dviem besisukančiais rutuliais aparatą, o šalia Radiotechnika stiprintuvas su mirguliuojančiomis žalios spalvos juostelėmis. Mielai ir dabar per tokį dinas klausyčiau, bet, kad dainų naujų jau negausi ant juostų. Nežinau

Dėl skonio - nesiginčijama. Nebemoku normalios muzikos klausyt, per ilgai ant šitos nesamonės sėdžiu Cha cha

Edai nu tai įsirašyk gi Cha cha keturi kanalai į vieną juostą Gerai romantika 115 jei gerai pamenu klausydavau Gerai

a iš kur tų juostų gauti? Nekaltas

O man patefonai tai kažkas nežemiško Girtas Ir dabar kampe technicsas (kad ir pigus) guli. Ir vinilų vos porą turiu, bet tas garso traškesys, besisukančio vinilo vaizdas, lemputė,tamsoj apšviečianti plokštelę…Uch Šypsena

tai vinilų tikrai yra pirkt. naujų kad ir koks gramofonas.lt o senų kalvarijų turgui būna.

su juostom sunkiau jaučiu.

Karolis - Muzikos, kurią aš klausau, Lietuvoje, vinilų pavidalu nerasi. Nebent užsakinėt iš užsienio, ką kartas nuo karto ir darau Šypsena

o ko jus nemiegat?

džiza spėju klausai kokią šetonišką muziką Blogai

wu - o ko tu nemiegi? Karoli - Klausau repo Šypsena šėtoniška, ar ne, čia jau plačiajai publikai spręsti. Tau pirmam mano įmestam linke skambanti muzika šėtoniška? Šypsena

wu aš žiūriu serialą Cha cha